• پنجشنبه / ۸ آبان ۱۳۹۹ / ۱۴:۵۴
  • دسته‌بندی: رسانه
  • کد خبر: 99080805088
  • منبع : روابط عمومی برنامه

بررسی پرونده فیلم «مست عشق» در رادیو

بررسی پرونده فیلم «مست عشق» در رادیو

پرونده فیلم سینمایی «مست عشق» به کارگردانی حسن فتحی روز جمعه (۹ آبان ماه) در برنامه زنده «نمای نقره‌ای» رادیو نمایش بررسی می‌شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی رادیو نمایش، محمدرضا مقدسیان مجری کارشناس برنامه «نمای نقره‌ای» با اعلام این خبر، گفت: از آنجا که در آستانه برگزاری جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه «تهران» هستیم، به این جشنواره و نحوه برگزاری آن با توجه به شیوع بیماری کرونا خواهیم پرداخت و در این خصوص با صادق موسوی، دبیر جشنواره فیلم کوتاه ومدیرعامل انجمن سینمای جوانان و رامتین شهبازی دبیر نشست‌های این جشنواره گفت‌وگو خواهیم کرد.

مقدسیان خاطرنشان کرد: همچنین وضعیت فعلی و آینده سینمای ایران در گفت‌وگو با فریدون جیرانی، کارگردان سینما و مسعود نجفی، مدیر روابط عمومی سازمان سینمایی ایران مورد بررسی قرار خواهد گرفت‌. 

او گفت: این هفته در بخش «میز نقد» برنامه نیز با حضور پوریا ذوالفقاری، منتقد سینما به نقد و بررسی فیلم «روزهای نارنجی» می‌پردازیم و صادق لواسانی نیز در بخش خبر به بررسی اخبار مهم سینما می‌پردازد.

برنامه زنده رادیویی «نمای نقره‌ای» به تهیه‌کنندگی اسماعیل باستانی و با اجرا و کارشناسی محمدرضا مقدسیان، جمعه‌ها ساعت ۱۹ تا ۲۱ به صورت زنده از رادیو نمایش پخش می‌شود.

انتهای پیام