• شنبه / ۱۷ آبان ۱۳۹۹ / ۱۲:۲۲
  • دسته‌بندی: خراسان جنوبی
  • کد خبر: 99081710654
  • خبرنگار : 50028

 رییس شورای اسلامی بیرجند تاکید کرد:

تامین آب؛ اولویت اصلی خراسان جنوبی

تامین آب؛ اولویت اصلی خراسان جنوبی

ایسنا/خراسان جنوبی  رییس شورای اسلامی شهر بیرجند با اشاره به نیاز مبرم خراسان جنوبی به آب و توجه به آن به عنوان استان، گفت: برای خروج از شبکه آبرسانی سیار و تامین محورهای مواصلاتی تلاش‌هایی توسط استاندار پیشین انجام شده که امیدواریم این روند که آهنگ رشد و توسعه بوده، با توان فزاینده به پیش رود.

ابراهیم تقی زاده، امروز شنبه ۱۷ آبان در آیین تکریم و معارفه استانداران پیشین و جدید خراسان جنوبی اظهار کرد: پاداش خدمت صادقانه استاندار سابق در ۲۲ ماه، این است که اکنون در جوار ملکوتی حضرت ثامن الحجج (ع) توفیق خدمت پیدا کرده و دعای خیر همه شهروندان استان بدرقه راه ایشان است.

به گزارش ایسنا، وی با اشاره به ولایت مداری مردم این استان به عنوان یک ویژگی شاخص، افزود: خراسان جنوبی مهد پرورش و تربیت بزرگان و مفاخر زیادی است و مردمان سخت کوش، بردبار و قدرشناسی دارد که همواره از آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی دفاع کرده‌اند و مردمی ولایت مدار هستند.

 رییس شورای اسلامی شهر بیرجند به حضور میدانی استاندار پیشین استان در جمع مردم روستاهای دورافتاده و سفرهای شهرستانی وی برای محرومیت‌زدایی اشاره و بیان کرد: با حضور معتمدیان، تلفیق مدیریت محلی و دولتی و استفاده از همه ظرفیت‌ها را شاهد بودیم.

تقی زاده از بهره‌گیری از ظرفیت دستگاه‌ها که به عنوان معین شهرستان‌ها تعیین شدند و جذب اعتبارات و دعوت از مدیران کشوری به عنوان شاخص‌های مدیریتی معتمدیان نام برد و یادآور شد: امیدواریم استاندار جدید با بهره‌گیری از خرد جمعی و بخش‌های دولتی و غیردولتی به آهنگ رشد و توسعه خراسان جنوبی که در این مدت توسط استاندار پیشین رشد و جهش خوبی پیدا کرد، سرعت بیشتری دهد.

انتهای پیام