• یکشنبه / ۱۸ آبان ۱۳۹۹ / ۱۳:۲۷
  • دسته‌بندی: فارس
  • کد خبر: 99081811678
  • خبرنگار : 50031

استاندار فارس:

حل مشکلات تولید راهکار مقابله با تحریم است

حل مشکلات تولید راهکار مقابله با تحریم است

ایسنا/فارس استاندار فارس تاکید دارد که بهترین راهکار برای مقابله با تحریم‌های ظالمانه، حل مشکلات تولید و سرمایه‌گذاری است.

دکتر عنایت‌الله رحیمی یکشنبه ۱۸ آبان در جلسه کارگروه رفع موانع تولید استان فارس، مشکلات تولید و سرمایه‌گذاری را از نقاط ضعف کشور دانست و اضافه کرد که دشمن از همین نقطه ضعف‌ها برای آسیب زدن به اقتصاد ایران سوءاستفاده می‌کند.

رحیمی، شرایط اقتصادی کشور را خاص توصیف و با تاکید بر لزوم توجه مدیران و دست‌اندرکاران به تصمیم‌گیری‌ها، گفت: شرایط جنگ اقتصادی، نیازمند تصمیم‌های ویژه و مناسب شرایط است و مجموع این اقدامات باید در راستای حمایت از سرمایه گذار و رفع مشکلات تولید باشد. 

وی با بیان اینکه حل مشکلات تولید به منزله مقابله با تحریم های ظالمانه است، گفت: یکی از نقاط ضعف ما مشکلات تولید و سرمایه گذار است که دشمنان با تکیه بر همین موضوع تلاش می‌کنند تا اقتصاد کشور را دچار آسیب کنند.

استاندار فارس، شهامت در تصمیم‌گیری و تدبیر برای حل مشکلات تولید را از ویژگی‌های مدیران دستگاه‌های اجرایی دانست و خاطرنشان کرد: مدیران فاقد این ویژگی، بی‌صلاحیت و ناکارآمد هستند و من به عنوان نمایند عالی دولت در استان فارس مسئولیت هر اقدام جهادی برای رفع مشکلات تولید و سرمایه گذار را می‌پذیرم.

رحیمی در ادامه با اشاره به راه اندازی مرکز شبانه روزی بررسی مشکلات واحدهای تولیدی استان، بر لزوم حمایت همه جانبه دستگاه‌های اجرایی از این مرکز تاکید و اضافه کرد: تلاش شبانه روزی نمایندگان دستگاه‌های اجرایی باید برای حل و فصل این مشکلات باشدو در این خصوص حضور نمایندگان دستگاه‌ها در  این مرکز، نتیجه بخش خواهد بود. 

استاندار فارس همچنین بر لزوم بهره وری از سرمایه و کاهش ریسک پذیری در آن تاکید کرد.

انتهای پیام