• شنبه / ۲۴ آبان ۱۳۹۹ / ۱۰:۱۹
  • دسته‌بندی: جهان ورزش
  • کد خبر: 99082415794
  • خبرنگار : 71549

اعتراف کی‌روش پس از شکست سنگین برابر اروگوئه

اعتراف کی‌روش پس از شکست سنگین برابر اروگوئه

سرمربی تیم ملی کلمبیا پس از دیدار برابر اروگوئه درباره مقصر این شکست سنگین صحبت کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از ال تیمپو، کلمبیا بامداد شنبه در هفته سوم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با سه گل مغلوب اروگوئه شد. کارلوس کی‌روش پس از بازی اظهار کرد: در نیمه نخست موقعیت های گل داشتیم و می توانستیم بازی را به تساوی بکشانیم. شایسته آن بودیم. واقعیت خیلی مشخص است، زمانی که در خانه چنین شکستی می خورید دیگر حرفی برای گفتن باقی نمی ماند. باید رو به جلو رفت و به بازی آینده فکر کرد. تمام مسئولیت این شکست را قبول می کنم. بازیکنانم جنگیدند و تلاش کردند. تغییر ممکن نبود. من مسئول چنین بازی هستم. 

خامس رودریگس پس از پایان بازی از مسئولیت پذیری بازیکنان صحبت کرد. سرمربی تیم ملی کلمبیا در رابطه با آن گفت: او اظهارات خودش را داشت اما درست نیست و حقیقت ندارد. زمانی که پیروز می شویم همه این کار را انجام داده ایم و زمانی هم که نتیجه بد کسب می کنیم به همه مربوط است. هنگامی که شکست می خوریم مقصر همه نیستند چون تنها مسئولش سرمربی است. 

سرمربی پرتغالی در ادامه افزود: زمانی که گل زودهنگام دریافت می کنیم شرایط خیلی سخت می شود چون باید خود را پیدا کنید چه از لحاظ فنی و چه احساسی. باید برای کسب امتیاز از اکوادور خود را آماده کنیم که آن از همه مهمتر است. 

کی‌روش در پایان گفت: دریافت گل ضربه سختی است برای تیمی که تلاش می کند گلزنی کند و پیروز شود. ریسک کردیم تا بتوانیم شرایط را عوض کنیم اما این اتفاق رخ نداد.

انتهای پیام