• یکشنبه / ۲۵ آبان ۱۳۹۹ / ۰۸:۱۰
  • دسته‌بندی: خراسان رضوی
  • کد خبر: 99082516531
  • خبرنگار : 50088

رئیس ورزش و جوانان تایباد:

فضاهای ورزشی نیمه‌تمام در تایباد نیازمند ۱۱۰ میلیارد ریال اعتبار هستند

فضاهای ورزشی نیمه‌تمام در تایباد نیازمند ۱۱۰ میلیارد ریال اعتبار هستند
عکس تزئینی است

ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره ورزش و جوانان تایباد گفت: در حال حاضر ۶ فضای ورزشی نیمه‌تمام در این شهرستان برای تکمیل شدن نیازمند ۱۱۰ میلیارد ریال هزینه هستند.

یونس شیخ‌احمدی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: فضاهای ورزشی نیمه‌تمام شامل سالن کشتی کاریز با ۸۵ درصد رشد فیزیکی، سالن تنیس روی میز و کشتی تایباد هر کدام به ترتیب با ۸۵ و ۴۰ درصد رشد فیزیکی همچنین زمین‌های چمن کاریز ۳۰ درصد، مشهدریزه و تایباد هر کدام ۱۰ درصد رشد فیزیکی برای تامین اعتبار نیمه‌کاره رها شده‌اند.

وی با اشاره به فعالیت ۱۱ فضای ورزشی در تایباد افزود: این شهرستان دارای ۲ هزار نفر ورزشکار سازمان یافته است که با توجه به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مسابقات و باشگاه‌های ورزشی این تعداد به ۴۰۰ ورزشکار کاهش یافته است.

شیخ‌احمدی بیان کرد: اکنون ۹ باشگاه ورزشی خصوصی در تایباد فعالیت دارند که از این تعداد ۲ سالن ورزشی مختص بانوان و یک سالن اختصاص به آقایان دارد و بقیه به صورت شیفتی در اختیار آقایان و بانوان است.

وی در ادامه توضیح داد: سرانه فضاهای ورزشی سرپوشیده و روباز در این شهرستان به ازای هر نفر ۱۵ سانتی‌متر است و این در حالی است که ۵۰ درصد ورزشکاران شهرستان را بانوان تشکیل داده‌اند.

رئیس اداره ورزش و جوانان تایباد مطرح کرد: در حال حاضر ۱۳ خانه ورزش روستایی در مناطق روستایی این شهرستان دایر است که برای تجهیز کردن هر کدام حدود ۱۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.

وی اظهار کرد: برای رفع نواقص و کاستی‌های موجود در هر کاری انتقادهای سازنده نقش بسیاری دارد از این رو مطالبه‌گری خبرنگاران عامل مهمی برای رفع این موارد است.

انتهای پیام