• دوشنبه / ۲۶ آبان ۱۳۹۹ / ۰۸:۲۲
  • دسته‌بندی: لرستان
  • کد خبر: 99082617445
  • خبرنگار : 50176

معاون سازمان صمت استان خبر داد:

پلمب ۲۵ واحد در مرکز لرستان/ تذکر به ۵۰۰ واحد

پلمب ۲۵ واحد در مرکز لرستان/ تذکر به ۵۰۰ واحد

ایسنا/لرستان معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: واحد های صنفی در صورت نادیده گرفتن محدودیت زمانی فعالیت اصناف در شرایط قرمز کرونا، شناسایی و پلمب می‌شوند.

فریبرز حسامی ۲۵ آبان‌ماه، اظهار کرد: ۲۵ واحد صنفی در مرکز استان با توجه به بازرسی‌های شبانه و بر اساس مصوبه ستاد استانی مبارزه با کرونا مبنی بر تعطیلی واحدهای صنفی پس از ساعت ۱۸ پلمب شدند.

وی بیان کرد: همچنین با انجام بازرسی‌های عصر و شبانگاهی در چند روز گذشته، ۵۰۰ واحد به دلیل رعایت نکردن پروتکل.های بهداشتی و ادامه فعالیت پس از ساعت ۱۸ تذکر گرفتند.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت لرستان خاطرنشان کرد:: برای اجرای بهتر مصوبه ستاد استانی مبارزه با کرونا و تعطیلی واحدهای صنفی پس از ساعت ۱۸، شهر خرم‌آباد به شش منطقه تقسیم شده است و طرح تشدید نظارت‌ها با همکاری بسیج اصناف، بازرسان سازمان صمت، تعزیرات حکومتی، اماکن نیروی انتظامی و بسیج تا پاسی از شب در این مناطق انجام می‌شود.

حسامی اضافه کرد:‌ اصنافی که تذکر گرفته‌اند در صورت تکرار تخلف و فعالیت پس از ساعت ۱۸، علاوه بر جریمه‌های ریالی و تعطیلی‌های ۱۰ روزه، پلمب می‌شوند.

وی بیان کرد: انتظار می‌رود شهرداری خرم‌آباد نیز همکاری لازم را جهت تعطیل کردن بازارهای روزانه سطح شهر پس از ساعت تعیین شده داشته باشد.

انتهای پیام