• دوشنبه / ۳ آذر ۱۳۹۹ / ۱۰:۲۲
  • دسته‌بندی: ایلام
  • کد خبر: 99090301979
  • منبع : نمایندگی ایلام

۱۳ دستگاه ونتیلاتور به دانشگاه علوم پزشکی ایلام اهدا شد

۱۳ دستگاه ونتیلاتور به دانشگاه علوم پزشکی ایلام اهدا شد

ایسنا/ایلام رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام گفت: ۱۳ دستگاه ونتیلاتور به دانشگاه علوم پزشکی ایلام توسط شرکت نفت و گاز غرب کشور اهدا شده است.

«محمد کریمیان»  در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا و افزایش موارد ابتلا و بستری در کشور و استان؛ با وجود ظرفیت‌های موجود در حوزه بهداشت و درمان، امکانات و تجهیزات بیشتری برای مقابله با کرونا و درمان بیماران نیاز است که خوشبختانه از مساعدت‌های دیگر دستگاه‌ها و خیرین نیکوکار در راه رفع چالش ها و نیازهای حوزه سلامت به خوبی بهره گرفته ایم.

وی گفت: خوشبختانه در عرصه خدمت به مردم کمک‌ها و حمایت‌های ارزشمندی از سوی دستگاه‌ها و خیرین به دانشگاه علوم پزشکی ایلام اهدا شده که توانسته است ما را در عرصه مقابله با بیماری کرونا حمایت کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام تصریح کرد: وزارت نفت خوشبختانه کمکهای بسیار ارزشمند و ماندگاری به حوزه سلامت استان داشته که نمونه بارز این کمک‌ها اهداء ۱۳ دستگاه کمک تنفسی (ونتیلاتور)به دانشگاه علوم پزشکی ایلام بوده است.

وی گفت: در شرایط فعلی که نیاز حوزه درمان به دستگاه‌های کمک تنفسی (ونتیلاتور) به دلیل ازدیاد بیماران بستری در بیمارستان ها افزایش پیدا کرده، اهداء این دستگاه‌ها کمک بزرگی به حوزه سلامت استان است که صمیمانه از این اقدام نیکوکارانه و حسنه وزارت نفت تقدیر و تشکر می‌کنم.

انتهای پیام