• دوشنبه / ۳ آذر ۱۳۹۹ / ۱۵:۴۵
  • دسته‌بندی: فرهنگ حماسه
  • کد خبر: 99090302471
  • منبع : بنیاد شهید

بررسی ۹۵۰ پرونده جانبازان مازندرانی در کمیسیون احراز

بررسی ۹۵۰ پرونده جانبازان مازندرانی در کمیسیون احراز

مدیرکل بنیاد استان مازندران گفت: در کمیسیون احراز استانی، پرونده‌های ۹۵۰ جانباز از شهرستان‌های ساری، قائمشهر و میاندورود مورد بررسی مجدد قرار گرفت.

به گزارش ایسنا، هدایت مظلومی در حاشیه برگزاری نشست کمیسیون احراز که به‌منظور بررسی مجدد پرونده‌های جانبازان استان مازندران برگزار شد، گفت: در این کمیسیون ۹۵۰ پرونده مربوط به جانبازان شهرستان‌های ساری، قائمشهر و میاندورود مورد بررسی مجدد و بازبینی قرار گرفته است.
وی گفت: کار بررسی احراز پرونده‌های جانبازان بیشتر شهرستانهای مازندران به صفر رسیده و مابقی پرونده‌ها تا ۲۰ آذر ماه به اتمام خواهد رسید.
مظلومی افزود: با توجه به حجم بالای پرونده‌های تحت پوشش جانبازان استان، اعضای این کمیسیون در ستاد استان و شهرستان‌ها از ابتدای امر تاکنون، تلاش بی‌وقفه و گسترده‌ای را برای بررسی مجدد پرونده‌ها انجام دادند که این اقدام مثبت همکاران ما در بنیاد مازندران در این بخش جای قدردانی دارد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران تصریح کرد: بررسی مجدد پرونده‌های جانبازان در کمیسیون احراز نه تنها موجب ساماندهی پرونده‌ها بلکه به ثبت دقیق اطلاعات ایثارگر در سامانه  و سیستمی شدن مشخصات منجر خواهد شد.       
انتهای پیام