• دوشنبه / ۳ آذر ۱۳۹۹ / ۱۹:۳۸
  • دسته‌بندی: ورزش بانوان
  • کد خبر: 99090302622
  • خبرنگار : 71613

پایان هفته نخست لیگ والیبال زنان در گروه اول/ سایپا برد و صدرنشین شد

پایان هفته نخست لیگ والیبال زنان در گروه اول/ سایپا برد و صدرنشین شد

سایپا تهران با پیروزی بر نماینده قزوین صدرنشین گروه اول مسابقات در پایان هفته نخست شد.

به گزارش ایسنا، آخرین دیدارهای هفته اول لیگ برتر والیبال زنان در گروه نخست امروز(دوشنبه) برگزار و تیم سایپا تهران با پیروزی مقابل شهرداری قزوین صدرنشین این گروه شد.  

در این دیدار که از ساعت ۱۴ آغاز شد، سایپا در سه ست پیاپی و با نتایج ۲۵ بر ۱۷، ۲۵ بر ۱۶ و ۲۵ بر  ۱۱ به برتری رسید. پیش از این شهرداری قزوین صدرنشین بود و سایپا در جایگاه دوم قرار داشت اما سایپا با پیروزی خود صدرنشینی را به دست آورد.  

تیم‌های سروقامتان بابل و اکسون تهران هم از ساعت ۱۷ به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان اکسون تهران سه بر یک اولین پیروزی خود را به دست آورد. اکسون در ست‌های دوم، سوم و چهارم با نتایج ۲۷ بر ۲۵، ۲۵ بر ۱۶ و ۲۵ بر ۱۹ پیروز شد، ست اول این دیدار هم ۲۶ بر ۲۴ به سود تیم بابل به پایان رسید.  

در پایان هفته اول سایپا با ۹ امتیاز ، شهرداری قزوین با ۶ امتیاز، اکسون ۳ امتیاز و سروقامتان بابل بدون امتیاز به ترتیب در جایگاه اول تا چهارم قرار گرفته‌اند. 

نتایج کامل هفته اول رقابت‌های گروه نخست به شرح زیر است: 

سایپا تهران ۳ _ صفر شهرداری قزوین 

سروقامتان بابل ۱ _ ۳ اکسون تهران 

شهرداری قزوین ۳ _ صفر سروقامتان بابل 

سایپا تهران ۳ _ صفر اکسون تهران 

شهرداری قزوین ۳ _ صفر اکسون تهران 

سایپا تهران ۳ _ ۱ سروقامتان بابل

دیدارهای هفته نخست گروه دوم نیز روزهای پنج‌شنبه، شنبه و دوشنبه، ۶، ۸ و ۱۰ آذر در سالن ملت اصفهان به صورت متمرکز برگزار می‌شود. تیم‌های ذوب آهن اصفهان، پیکان تهران، ستارگان فارس و خجسته تهران در این گروه قرار دارند.

انتهای پیام