• سه‌شنبه / ۴ آذر ۱۳۹۹ / ۱۴:۱۸
  • دسته‌بندی: فوتبال، فوتسال
  • کد خبر: 99090403234
  • خبرنگار : 71438

کشاورز: تا فردا تکلیف لیگ برتر فوتسال مشخص نشود تمرینات را تعطیل می‌کنیم

کشاورز: تا فردا تکلیف لیگ برتر فوتسال مشخص نشود تمرینات را تعطیل می‌کنیم

سرمربی تیم فوتسال راگای تهران گفت:اگر تا ۵ آذر تکلیف لیگ برتر مشخص نشود تمرینات خود را تعطیل می‌کنیم.

محمد کشاورز سرمربی تیم راگای تهران در گفتگو با ایسنا در مورد وضعیت این تیم گفت: وضعیت تیم ما خوب بود اما شرایط هفته به هفته سخت تر می‌شود. بلاتکلیفی بلای جان ما شده است. در این شرایط کرونایی به سختی سالن جور می‌کنیم و با هزینه‌های چند برابری تمرین می‌کنیم. این بلاتکلیفی هزینه تیم را چند برابر کرده است. اگر تمرینات را تعطیل کنیم این همه هزینه و تلاش از بین می رود و اگر تعطیل نکنیم بازیکنان تمرین زده می شوند.
وی افزود: ما یکی از تیم هایی بودیم که وقتی گفتند بازی‌ها رفت و برگشت باشد قبول کردیم و وقتی گفتند مجتمع باز هم قبول کردیم اما در شرایط فعلی موافق تعطیلی لیگ و برگزار نشدن بازی‌ها هستیم چون نمی دانیم باید چکار کنیم و نزدیک به ۷۰ روز است که تمرین کرده ایم و دیگر نمی‌توانیم با این شرایط ادامه دهیم. اگر تا ۵ آذر تکلیف لیگ مشخص نشود قطعا تمرینات را تعطیل می‌کنیم.
کشاورز در مورد اینکه چه راهکاری دارد تا هم بازیکنان و هم تیم ملی آسیب نبینند گفت: خیلی از بازیکنان تنها منبع درآمدشان فوتسال است و معیشت بازیکنان به خطر افتاده است. فوتسالی ها محجوب هستند اما از لیگ پارسال تا الان درآمدی نداشتند. از طرف دیگر ادامه این وضعیت به ضرر تیم ملی خواهد بود و بیشترین دود این بلاتکلیفی به چشم فوتسال می رود.
انتهای پیام