• چهارشنبه / ۵ آذر ۱۳۹۹ / ۱۴:۴۱
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 99090504197
  • خبرنگار : 30054

تلفن سانترال چیست و بررسی انواع آن

تلفن سانترال چیست و بررسی انواع آن

تلفن سانترال در انواع مختلفی برای هر دستگاه سانترال وجود دارد که می توانید با توجه به نیاز خود و البته میزان کیفیت و سرعت ارتباطات از بین مدل های مختلف یک مورد را انتخاب نمایید.

به گزارش ایسنا، بنابراعلام فون سیستم، این مجموعه در فروشگاه خود برای کسب اطلاعات بیشتر مشتریان و اینکه بتوانند به عنوان یک فرد متخصص در این زمینه خرید با کیفیت و موفقی داشته باشند، همه مدل های تلفن قابل نصب روی انواع سانترال را در دسته بندی های مختلف قرار داده و اطلاعات تخصصی در مورد هر مدل در صفحه خرید آن قرار داده است.

انواع تلفن سانترال

بررسی های تیم فون سیستم در مورد انواع تلفن های قابل نصب روی سانترال پاناسونیک به این نتیجه رسیده است که تلفن های سانترال را می توان در دسته بندی زیر قرار داد.

تلفن های آنالوگ

تلفن دیجیتال

تلفن تحت شبکه

تلفن های آنالوگ همان تلفن های معمولی بیسیم یا با سیم خنگی هستند که قطعا همه شما نمونه های آن ها را در منازل یا محیط های کاری و سازمان ها دیده اید.

این تلفن ها روی همه مدل های سانترال پاناسونیک قابل نصب بوده و این اجازه را به شما می دهد تا از امکانات آن ها برای مدیریت تماس های خود استفاده نمایید.

این نوع از تلفن سانترال برای راه اندازی به عنوان یک داخلی از یک زوج سیم بوق استفاده می کند.

مهم ترین مزیت این تلفن ها را شاید بتوان قیمت پایین تر آن ها نسبت به دیگر مدل ها دانست.

تلفن سانترال دیجیتال

تلفن های دیجیتال بر روی سانترال پرظرفیت و تحت شبکه نصب می شوند و می توانند امکانات بسیار بیشتری در اختیار کاربران قرار دهند.

این تلفن ها از یک زوج سیم دیتا برای راه اندازی داخلی ها استفاده می کنند و معمولاً از قیمت بالاتری نسبت به تلفن های معمولی و آنالوگ برخوردار هستند.

تلفن های دیجیتال در انواع مختلفی روانه بازار شده اند که می توان آن ها را در دسته بندی مدیریتی و یا کارمندی قرار داد.

نکته مهم این است که بدانید تلفن های مورد نظر روی سانترال  های کم ظرفیت نصب نمی شوند.

تلفن هایبرید پاناسونیک

یکی دیگر از انواع تلفن های سانترال که در آموزش سانترال پاناسونیک نیز در بخش های مختلف به نوع راه اندازی و برنامه ریزی آن پرداخته شده است، تلفن های هایبرید هستند.

این نوع از تلفن ها که به تلفن های مدیریتی سانترال های کم ظرفیت مشهور شده اند روی خود امکاناتی مانند ترانسفر، کلید های حافظه، انتقال تماس، اسپیکر و ... قرار گرفته است.

برای راه اندازی این تلفن ها باید از دو زوج سیم (چهار رشته سیم) استفاده کنید تا هم بوق و هم دیتا به این تلفن ها برسد.

این تلفن ها برای برنامه ریزی سانترال کم ظرفیت نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

برای اینکه بتوانید از تعداد بیشتری تلفن سانترال هایبریدی روی سانترال خود استفاده کنید باید از کارت سانترال استفاده کنید.

تلفن تحت شبکه پاناسونیک

تلفن های تحت شبکه مدرن ترین تلفن های وارد شده در بازار توسط پاناسونیک هستند که در انواع مختلفی وارد بازار شده است.

این تلفن ها روی سانترال های تحت شبکه راه اندازی می شوند و می توانند کیفیت صدای بالاتر و سرعت بیشتری را در اختیار کاربران قرار دهند.

مدل های بالاتر مانند تلفن های HDV۴۳۰ پاناسونیک می توانند ارتباطات تصویری ویدیویی نیز برقرار سازند.

از جمله سانترال های تحت شبکه از تلفن های تحت شبکه پشتیبانی می کنند می توان به مدل های سری NS و TDE اشاره نمود.

سانترال کم ظرفیت HTS۳۲ که جز جدیدترین سانترال های وارد شده در بازار است نیز از تلفن های تحت شبکه سری HDV به عنوان تلفن های مدیریتی پشتیبانی می کند.

انتهای رپرتاژ آگهی