• پنجشنبه / ۶ آذر ۱۳۹۹ / ۱۴:۲۰
  • دسته‌بندی: فارس
  • کد خبر: 99090604813
  • خبرنگار : 50029

معاون شهرداری شیراز اعلام کرد

آماده باش شهرداری شیراز برای بارش‌ها/استقرار تجهیزات لجستیک

آماده باش شهرداری شیراز برای بارش‌ها/استقرار تجهیزات لجستیک

ایسنا/فارس معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری شیراز، از آماده باش این مجموعه برای مواجهه با بارش‌های پیش‌بینی شده شامگاه آخر هفته در این کلانشهر خبر داد.

محمدرضا محمدحسن پور در گفت‌وگو با ایسنا به شهروندان اطمینان داد که شهرداری طی یکسال گذشته تمهیدات لازم برای پیشگیری از خسارات احتمالی ناشی از بارش‌ها اندیشیده است.

او با اشاره به وجود بیش از٢٠٠ نقطه آبگیر در سطح این کلانشهر، افزود: این نقاط طی سالیان زیادی شکل گرفته و خوشبختانه امروز بیش از ٩٨ درصد از این نقاط رفع شده و مابقی در دست اجراست و طی سه هفته آینده تمام نقاط آبگیر که در زمان بارندگی ایجاد مشکل می‌کنند، برطرف خواهد شد.

معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری شیراز با بیان اینکه لایروبی رودخانه‌ها، مسیل‌ها، کانال روباز و روبسته توسط مجموعه شهرداران مناطق انجام شده است، از اتمام لوله گذاری برای دفع آب‌های سطح و لایروبی‌های جداول خبر داد.

محمدحسن‌پور خاطرنشان کرد: از آنجا که طبق اعلام سازمان هواشناسی از امشب پنج‌شنبه ۶ آذرماه شاهد باران خواهیم بود، لذا با تقسیم کار انجام شده نیروی انسانی و معاونین، سازمان‌ها و تجهیزات لجستیک در حالت آماده باش تا روز یکشنبه ۹ آذرماه قرار دارند.

معاون شهرداری شیراز ابراز امیدواری کرد که شاهد بارش باران بدون خسارت باشیم.

به گزارش ایسنا، طی بارش‌های پائیزی هفته‌های گذشته، شهرداری شیراز با اندیشیدن یک راهکار و استقرار تیم‌هایی در مسیل‌های عبور روان‌آب، از بروز آبگرفتگی شدید پیشگیری کرده است.

انتهای پیام