• پنجشنبه / ۶ آذر ۱۳۹۹ / ۱۵:۴۹
  • دسته‌بندی: سایر ورزش‌ها
  • کد خبر: 99090604868
  • منبع : وزارت ورزش و جوانان

تمام اماکن ورزشی در اختیار قرارگاه پشتیبانی طرح آموزش و مدیریت کرونا قرار گرفت

تمام اماکن ورزشی در اختیار قرارگاه پشتیبانی طرح آموزش و مدیریت کرونا قرار گرفت

ورزش و جوانان گفت: تمام خوابگاه ها، محیط های سیاحتی، اقامتی و سالن های ورزشی تحت امر این وزارتخانه در سراسر کشور، در اختیار قرارگاه پشتیبانی شهید حاج قاسم سلیمانی قرار خواهد گرفت.

به گزارش ایسنا و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، رئیس قرارگاه پشتیبانی طرح آموزش، بیماریابی و جداسازی مدیریت کرونا با حضور در محل این وزاتخانه با مسعود سلطانی فر دیدار و گفت وگو کرد. کولیوند ابتدا از همکاری های مستمر آن وزارتخانه با سازمان اورژانس کشور در راستای خدمت رسانی به هموطنان تقدیر و تشکر کرد.

او گفت: وزیر محترم و همه همکاران وزارت ورزش و جوانان در زمان بحران، همواره در کنار سازمان اورژانس کشور بوده و امکانات خود را در اختیار این سازمان قرار داده است و همیشه از پیشتازان کمک در مواقع بحران به ما و مردم عزیزمان بوده اند.

کولیوند افزود: در زمان سیل و زلزله های اخیر نیز وزارت ورزش، با در اختیار گذاشتن مجموعه ها و اماکن ورزشی به سازمان اورژانس کشور، جهت خدمات رسانی سریع تر و همچنین به مردم، بعنوان مکانی امن جهت پناهگاه، برگ زرینی در پرونده خود ثبت کرده است و این خود جای تقدیر دارد.

وی اضافه کرد: وزارت ورزش در مجموعه های ورزشی سراسر کشور، محل هایی مناسب را برای احداث پایگاه در نظر گرفت که این امر خود باعث، توسعه و افزایش کیفیت خدمات رسانی سازمان اورژانس کشور به هموطنان شده است.

وی در ادامه این دیدار، اهداف و سیاست های قرارگاه پشتیبانی شهید حاج قاسم سلیمانی را تشریح کرد و یکی از اهداف اصلی آن را حفظ کرامت و ارزش هموطنان خواند. همچنین وزیر ورزش در این نشست اهداف و سیاست های قرارگاه پشتیبانی طرح آموزش، بیماریابی و جداسازی مدیریت کرونا را ارزشمند شمرد و ضمن ابراز خرسندی از همکاری با این طرح، قول مساعد داد که تمامی خوابگاه ها، محیط های سیاحتی، اقامتی و سالن های ورزشی تحت امر آن وزارتخانه در سراسر کشور، در اختیار قرارگاه پشتیبانی شهید حاج قاسم سلیمانی قرار خواهد گرفت.

وی در پایان افزود: در همکاری و همراهی با قرارگاه پشتیبانی شهید حاج قاسم سلیمانی که هدف آن خدمت به مردم شریف ایران است، هیچ گونه محدودیتی نخواهیم داشت و در نامه ای به تمامی معاونان، ادارات کل و نمایندگان تحت امر وزارت ورزش در تمامی استان ها، دستور همکاری با سازمان اورژانس کشور  را با تمامی امکانات و ظرفیت ها، خواهم داد.

انتهای پیام