• جمعه / ۷ آذر ۱۳۹۹ / ۰۹:۳۷
  • دسته‌بندی: لرستان
  • کد خبر: 99090705065
  • خبرنگار : 50178

/پیگیری وعده/

بام خاطره‌ها به پشت بام پروژه‌ها رفت

بام خاطره‌ها به پشت بام پروژه‌ها رفت

ایسنا/لرستان خرداد ۹۵ توسط یحیی عیدی بیرانوند، شهردار وقت خرم‌آباد و در دیدار با اهالی محله پشت‌بازار وعده احداث بام خاطره‌ها در ارتفاعات سفیدکوه مشرف به این محله داده شد.

یک هفته از این وعده نگذشته بود که هوشنگ بازوند، استاندار وقت نیز با حضور در این منطقه از احداث بام خاطره‌ها به‌عنوان دومین بام لرستان خبر داده بود.

بعد از این وعده‌ها در بازدیدی که استاندار و شهردار وقت از محل پروژه داشتند از بهره‌برداری آن حداکثر تا پایان سال ۹۵ خبر دادند.

بلافاصله از طریق استانداری وظایف دستگاه‌ها برای همکاری در احداث پروژه ابلاغ و مسئول اجرای این پروژه نیز منصوب شد.

آن زمان با اینکه کاری در راستای اجرای پروژه انجام نشده بود الا وعده، باز هم وعده دیگری از راه رسید و شهردار اعلام کرد «با کمک استاندار پروژه بام خاطره‌های پشت بازار از ۴۴ به ۸۵ هکتار افرایش می‌یابد» به عبارتی تقریباً دو برابر می‌شود اما پروژه همچنان در نقطه آغازین رها شده است.

این شرایط در حالی به‌وجود آمده که مسئولان آن زمان که وعده احداث این بام خاطره‌ها را می‌دادند الان از لرستان رفته و در استان دیگری مشغول به کار هستند.

رستم کوشکی، رئیس شورای اسلامی شهر خرم‌آباد درباره آخرین وضعیت این پروژه به ایسنا گفت: بام خاطره‌ها مدت زیادی است که تعطیل شده و روند اجرایی خوبی ندارد.

وی ادامه داد: از شرایط این پروژه به هیچ وجه راضی نیستیم و برای فعال شدن آن پیگیری‌های لازم را انجام خواهیم داد.

کوشکی با اشاره به اینکه پشت بازار قدیمی‌ترین محله شهر خرم‌آباد است، تأکید کرد: این محله نیازمند توجه ویژه است.

انتهای پیام