• جمعه / ۷ آذر ۱۳۹۹ / ۱۰:۱۰
  • دسته‌بندی: بوشهر
  • کد خبر: 99090705087
  • منبع : بوشهر

از صدای خود ثروت بسازیم

از صدای خود ثروت بسازیم

ایسنا/بوشهر مدرس فن بیان گفت: ما می توانیم از صدای خود ثروت بسازیم، لذا کسانی که خوب حرف می زنند، کارشان بهتر پیش می رود، بیشتر مورد توجه قرار می گیرند، محبوب واقع می‌شوند و در کارشان موفق تر خواهند بود.

فرزانه معصومیان در کارگاه مجازی فن بیان و سخنوری و مهارت ارتباطی به قدرت کلامی، فراکلامی و غیر کلامی در افراد اشاره کرد و افزود: قدرت کلام همان واژه هایی است که استفاده می کنیم و برای تقویت قدرت کلامی و به ذهن سپردن واژه ها باید کتاب خوب مطالعه کنیم و به تماشای فیلم ارزشمند بپردازیم.

این گوینده و مجری صدا وسیما، با اشاره به اهمیت مهارت فن بیان برای افراد تاکید کرد: هنر آدم های موفق این نیست که بتواند با آدمهای شبیه خودش ارتباط برقرار کند بلکه سخن گفتن و ارتباط برقرار کردن با آدم‌های که متفاوت از ما هستند یک مهارت محسوب می‌شود.

وی درباره ضرورت برگزاری این دوره گفت: فن بیان بخشی از آداب معاشرت است و تاثیر بسزایی در روابط اجتماعی انسانها دارد.

به گفته‌ی مسئول فرهنگی و روابط عمومی دانشگاه پیام نور هدف از برگزاری این کارگاه ارتقا سطح دانش گفتاری و مهارت ارتباطی دانشجویان بوده که به صورت مجازی به مدت ۲ ساعت و با تدریس مبانی تئوری و ارائه تمرینات با حضور خانم فرزانه معصومیان از مدرسان برجسته فن بیان کشوری برگزار شده است. 

انتهای پیام