• شنبه / ۸ آذر ۱۳۹۹ / ۱۲:۳۶
  • دسته‌بندی: یزد
  • کد خبر: 99090805878
  • خبرنگار : 50214

پیشرفت بیمارستان ۹۶ تختخوابی بافق ۶۸ درصدی شد

پیشرفت بیمارستان ۹۶ تختخوابی بافق ۶۸ درصدی شد

ایسنا/یزد فرماندار بافق از پیشرفت فیزیکی ۶۸ درصدی بیمارستان ۹۶ تخت خوابی این شهرستان خبر داد و خواستار پیشبرد سریع این طرح کوثر با همکاریو هماهنگی بیشتر بین دستگاه‌ها شد.

«سید مهدی طلائی مقدم» در حاشیه  بازدید از ساختمان در حال ساخت بیمارستان ۹۶ تختخوابی این شهرستان که به منظور بررسی روند پیشرفت فیزیکی آن با حضور معاون سیاسی فرمانداری و کارشناس دفتر فنی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد انجام شد، گفت: خوشبختانه با پیگیری‌های صورت گرفته و تلاش کلیه دست اندرکاران، پیشرفت فیزیکی این طرح به ۶۸ درصد رسیده است.

وی در ادامه با اشاره به جلسه روز قبل خود با مسئولان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی، عنوان کرد: در جلسه اخیر مقرر شد که چیلر، کاشی و سرامیک، آسانسور این ساختمان به زودی توسط دانشگاه خریداری و تحویل پیمانکار شود.

فرماندار تصریح کرد: تمام همت و تلاش خود را بکار می‌بریم تا این طرح مهم شهرستان به اتمام برسد و مردم بتوانند از آن بهره مند شوند.

به گزارش ایسنا و به تقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق، طلائی مقدم در پایان افزود: همکاری و هماهنگی بیشتر بین دستگاه ها در پیشبرد سریع این طرح موثر است.

انتهای پیام