• شنبه / ۸ آذر ۱۳۹۹ / ۱۳:۵۶
  • دسته‌بندی: فارس
  • کد خبر: 99090806021
  • خبرنگار : 50031

تجمع دانشجویان در شیراز با هدف محکومیت ترور دانشمند هسته‌ای

تجمع دانشجویان در شیراز با هدف محکومیت ترور دانشمند هسته‌ای

ایسنا/فارس جمعی از دانشجویان در پی ترور شهید محسن فخری‌زاده، دانشمند هسته‌ای کشورمان، مقابل نمایندگی وزارت خارجه در شیراز تجمع کردند.

جمعی از دانشجویان در پی ترور شهید محسن فخری‌زاده، دانشمند هسته‌ای کشورمان، مقابل نمایندگی وزارت خارجه در شیراز تجمع کردند.

ظهر شنبه 8 آذر و به دنبال ترور شهید محسن فخری‌زاده، دانشمند هسته‌ای کشورمان، جمعی از دانشجویان دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان فارس در مقابل دفتر نمایندگی وزارت خارجه در شیراز، تجمع کردند.

شرکت کنندگان در این تجمع که با هدف اعتراض به واقعه ترور یکی از فرزندان برومند ایران اسلامی و همچنین مطالبه اقدام درخور دستگاه دیپلماسی و دادن پاسخی کوبنده به عاملان آن انجام شد، با شعارهای شرکت کنندگان همراه بود.

در پایان این تجمع، بیانیه‌ای قرائت و ضمن آن اعلام شد: بار دیگر خون عزیزی ریخته شد که فخری کم نظیر از مفاخر ایران سربلند بود. بار دیگر شاهد آخرین دست و پا زدن های قلدران بی سر و پای روزگار بودیم. البته که بار دیگر داغ بر جگر ملت غیور ما گذاشتند و فرزند دانشمند و مجاهد و عزیزی را از ما گرفتند اما این کوردلان نمی‌فهمند؛ بل احیا عند ربهم یرزقون؛ آری شهدای ما زنده اند و مرگ اسرائیل نزدیک است.

در بخش دیگری از این بیانیه از مسئولان درخواست شده است که در اسرع وقت و با تمام وجود نسبت به واکنشی موثر در این خصوص اقدام کنند.

انتهای پیام