• یکشنبه / ۹ آذر ۱۳۹۹ / ۱۴:۲۱
  • دسته‌بندی: مجلس
  • کد خبر: 99090906961
  • خبرنگار : 71234

احمدی بیغش:

ترور شهید فخری زاده به مرگ اسرائیل سرعت بخشید

ترور شهید فخری زاده به مرگ اسرائیل سرعت بخشید

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه جوانان غیور ایرانی، رژیم صهیونیستی را به خاک سیاه خواهند نشاند گفت که ترور دانشمند کشورمان به مرگ اسرائیل سرعت بخشید.

به گزارش ایسنا،  محمود احمدی بیغش در مطلبی در صفحه توییتر خود در واکنش به ترور شهید فخری زاده رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع نوشت: «تبریک و تسلیت به مناسبت شهادت بزرگ دانشمند هسته ای و دفاعی ایران اسلامی  شهید فخری زاده. کشورهای عربی جاهلیت که سهل اند، حتی اگر تمام دنیا  هم اسرائیل را به رسمیت بشناسند، جوانان غیور ایرانی، اسرائیل را به خاک سیاه خواهند نشاند. این خط و این نشان.

به طور قطع به یقین عین الاسد دیگری برای دشمنان این مرز و بوم شکل خواهد گرفت و ترور دانشمند کشورمان به مرگ اسرائیل سرعت بخشید و همچنین رژیم صهیونیستی با عادی سازی روابط با کشورهای عربی باعث خواهد شد که در چاله‌ای در خلیج فارس دفن شود.»

جمعه هفتم آذر وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در اطلاعیه‌ای اعلام کرد:« بعدازظهر جمعه عناصر تروریست مسلح خودرو حامل رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع را مورد حمله قرار دادند. در جریان درگیری تیم حفاظت ایشان با تروریستها آقای محسن فخری زاده به شدت مجروح شد و بیمارستان منتقل گردید.متاسفانه تلاش تیم پزشکی برای احیاء ایشان موفق نبود و دقایقی قبل این مدیر خدوم و دانشمند پس از سالها تلاش و مجاهدت به درجه رفیع شهادت نائل آمد.»
انتهای پیام