• یکشنبه / ۹ آذر ۱۳۹۹ / ۱۵:۰۵
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 99090907022
  • خبرنگار : 30054

عکس دسته گل شب یلدا؛ برای کرونایی ترین شب سال

عکس دسته گل شب یلدا؛ برای کرونایی ترین شب سال

هر سال، ایرانیان در هر جای دنیا که باشند در شب سی ام آذرماه، دور هم جمع می‌شوند تا آمدن زمستان، تازه شدن خورشید و پیروزی روشنایی بر تاریکی را جشن بگیرند.

به گزارش ایسنا، بنابراعلام وی‌آی‌ پی شاپ، شب یلدا، یکی از قدیمی‌ترین جشن‌های ایران باستان است. اما با وجود ویروس کرونا امسال شرایط فرق می کند.

دورهمی‌ها در شب یلدا، زمستان سختی را رقم می‌زند. متاسفانه مراسم شب یلدای امسال هم به دلیل شدت گرفتن ویروس کرونا، مناسبت دیگری ست که مانند سیزده بدر نباید برگزار کرد. اما یلدای امسال را چگونه برگزار کنیم؟ چطور از عزیزان و بزرگ تر هایمان یاد کنیم؟

۱. ارسال گل شب یلدا در تهران

ما در گل فروشی آنلاین وی آی پی شاپ، راه حلی متفاوت برای شما داریم. حتی لازم  نیست از خانه خارج شوید. با مراجعه به سایت www.vipshop.flowers می توانید گل های ویژه شب یلدا را به همراه قیمت سبد گل شب یلدا مشاهده کنید.

پس از ثبت سفارشات شما برای هدیه شب یلدا، بر اساس روز و بازه زمانی انتخاب شده، هدیه ها را در محل شما و یا آدرس هدیه گیرنده در شهر تهران تحویل خواهیم داد.

کسب و کارها برای ثبت سفارشات هدیه های تبلیغاتی شب یلدا و یا هدیه کارمندان برای شب یلدا باید چند روز زودتر اقدام به ثبت سفارش نمایند.

شما می توانید با سفارش یادداشت دلخواه تان روی گل یلدا از پدر و مادر و بزرگ تر هایتان به نحوی شایسته یاد کنید و به صورت غیر حضوری این مراسم سنتی و ایرانی را به پار دارید.

۲. ارسال هدایا و خوراکی های ویژه شب یلدا

شما با ماندن در خانه محافظ جان پدر و مادر و اطرافیان خود هستید. می توانید با ارسال هدیه و یا خوراکی های مرسوم در این شب مثل غذاهای محلی، آجیل و تنقلات، هندوانه، انار، دمنوش های طبیعی مثل گل بابونه و ... این خلا را پر کنید و به یاد آنها باشید.

۳. تماس تصویری در فضای مجازی

با استفاده از تکنولوژی روز فاصله ها آنقدر هم که فکر می کنیم زیاد نیست. با یک تماس تصویری و دقایقی صحبت با دوستان، آشنایان و بستگان می توانیم کمی لذت با هم بودن را بچشیم و دقایقی هم که شده از مشکلات این روزها به دور باشیم.

بیاید امسال با همکاری با کادر درمان و پزشکی شب یلدا را در خانه بمانیم و برای با هم بودن در طولانی ترین شب سال، عزیزانتان را برای همیشه از دست ندهید.

انتهای رپرتاژ آگهی