• یکشنبه / ۹ آذر ۱۳۹۹ / ۱۵:۲۹
  • دسته‌بندی: البرز
  • کد خبر: 99090907043
  • خبرنگار : 50022

استاندار البرز:

راه‌اندازی ایستگاه متروی دانشگاه خوارزمی با اهتمام ویژه‌ای دنبال شود

راه‌اندازی ایستگاه متروی دانشگاه خوارزمی با اهتمام ویژه‌ای دنبال شود

ایسنا/البرز نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: باید اعطای واحدهای مسکونی تحت عنوان مسکن محرومین در شهرجدید هشتگرد پیرو تفاهم‌نامه منعقده در این خصوص، ظرف یک هفته تعیین تکلیف شود.

عزیزاله شهبازی در نشست با رییس و هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید هشتگرد که روز یکشنبه 9 آذر در استانداری برگزار شد، با اشاره به ضرورت تسریع در روند ارتقا زیرساخت های این شهر، افزود: باید اعطای واحد های مسکونی تحت عنوان مسکن محرومین در شهرجدید هشتگرد پیرو تفاهم‌نامه منعقده در این خصوص، ظرف یک هفته تعیین تکلیف شود.

به گزارش ایسنا، وی با اشاره به اینکه باید زیرساخت های خدمات دهی در قطار برقی کرج-هشتگرد جهت رفاه حال مسافران تقویت شود، ادامه داد: ضرورت دارد راه‌اندازی ایستگاه‌های متروی دانشگاه خوارزمی و ماموت با اهتمام ویژه‌ای تکمیل شود.

شهبازی گفت: ساخت بیمارستان جدید توسط شرکت عمران شهر جدید سریعا اجرایی شود و برای تجهیز این امکان مهم آمادگی همراهی لازم را داریم.

وی افزود: باید مشکلات بنای نیمه کاره بیمارستان قدیمی شهرجدید در کمترین زمان ممکن رسیدگی و حل شود.

استاندار البرز با تاکید بر ضرورت تسریع در تکمیل فضای آموزشی و فرهنگی شهرجدید، اضافه کرد: با توجه به اینکه البرز فضای مساعدی در راستای سرمایه گذاری دارد باید سرمایه گذاران را برای اجرای مسئولیت های اجتماعی در مناطق محروم، تشویق کنید.

در این نشست طی تماس های تلفنی و دعوت از مدیران مربوطه، هماهنگی های لازم با مدیران اجرایی استان جهت سرعت بخشی به امور از سوی استاندار صورت گرفت.

انتهای پیام