• دوشنبه / ۱۰ آذر ۱۳۹۹ / ۰۹:۱۸
  • دسته‌بندی: هرمزگان
  • کد خبر: 99091007398
  • منبع : نمایندگی هرمزگان

سارقان شرکت فولاد هرمزگان دستگیر شدند/کشف ۲۵ تن آهن آلات مسروقه

سارقان شرکت فولاد هرمزگان دستگیر شدند/کشف ۲۵ تن آهن آلات مسروقه

ایسنا/هرمزگان فرمانده انتظامی شهرستان بندرعباس از دستگیری سارقان آهن آلات شرکت فولاد هرمزگان و کشف ۲۵تن سربار آهن و فولاد مسروقه در شهرستان خبرداد.

سرهنگ تیمور دولتیاری صبح امروز(۱۰ اذرماه) با اعلام این خبر گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه تعدادی اتباع بیگانه غیرمجاز به صورت شبانه با خودرو وانت نیسان و استفاده از تاریکی هوا از محوطه شرکت فولاد اقدام به سرقت آهن آلات می کنند، پیگیری موضوع بصورت ویژه در دستور کار مأموران قرار گرفت.

وی افزود: طی بررسی های اولیه محرز شد سارقان از طریق جاده خاکی خط لوله گاز به داخل محوطه شرکت فولاد هرمزگان نفوذ و اقدام به سرقت مقادیر زیادی سربارهای دپو شده در محوطه شرکت کرده و اموال مسروقه را به یکی از روستای اطراف داخل انبارهای ضایعاتی خود انتقال و سپس قصد دارند با خودروهای تریلر محموله سرقتی را به استان های مجاور انتقال دهند. 

این مسئول انتظامی بیان کرد: مأموران پس از بررسی و تحقیقات بعمل آمده در محل اعزامی دریافتند اتباع مذکور اموال مسروقه را داخل یک دستگاه کامیون تریلر بارگیری در حال خروج از روستا هستند که بلافاصله در خروجی روستا کامیون مذکور متوقف و در بررسی به عمل آمده مشخص شد تریلر حامل ۲۵ تن سربار آهن و فولاد مسروقه است.

فرمانده انتظامی بندرعباس با اشاره به اینکه تاکنون دو متهم در این زمینه دستگیر و شناسایی و دستگیری سایر متهمان در دستور کار مأموران قرار دارد، ارزش اموال کشف شده را برابر اعلام نظر کارشناسان ۳ میلیارد ریال عنوان کرد.

انتهای پیام