• دوشنبه / ۱۰ آذر ۱۳۹۹ / ۱۱:۳۸
  • دسته‌بندی: سایر ورزش‌ها
  • کد خبر: 99091007596
  • خبرنگار : 71638

پس از حذف از مسابقات قهرمانی انگلیس؛

اُ سالیوان: حریفم خوب بازی کرد و سزاوار پیروزی بود

اُ سالیوان: حریفم خوب بازی کرد و سزاوار پیروزی بود

ستاره اسنوکر جهان در مسابقات اسنوکر قهرمانی انگلیس در عین ناباوری شکست خورد و از گردونه رقابت‌ها کنار رفت.

به گزارش ایسنا، شب گذشته مسابقات اسنوکر قهرمانی انگلیس برگزار شد و در طی آن رونی اُ سالیوان مرد شماره ۲ اسنوکر جهان و مدعی اصلی این رقابت‌ها در عین ناباوری حذف شد. 

او که به مصاف الکساندر اورسنباچر جوان سوئیسی رفته بود، با نتیجه  ۶ بر ۵ شکست خورد و در کمال تعجب از گردونه رقابت‌ها کنار رفت.

رونی اُ سالیوان در سال گذشته این مسابقات در یک شانزدهم نهایی مقابل دینگ جونهوی چینی با نتیجه شش بر چهار شکست خورد و از این رقابت‌ها کنار رفت. انتظار می‌رفت که او مدعی اصلی برای قهرمانی این رقابت‌ها باشد چرا که او هفت قهرمانی در این مسابقات داشته و امسال منتظر جشن هشتمین قهرمانی خود بود.

رونی پس از شکست از این جوان ۲۴ ساله گفت: حریفم واقعا خوب بازی کرد و سزاوار پیروزی بود و فکر می کنم با گرفتن پنج فریم از حریف در این مسابقه خوب کار کردم.

حریف جوان او هم پس از پیروزی ارزشمند مقابل ستاره اسنوکر جهان اظهار کرد: هیچ نقشه و استراتژی برای این بازی نداشتم. در این بازی رونی اُ سالیوان بهترین عملکرد خود را نداشت. در هنگام بازی در این فکر بودم که فقط هر آنچه که در تمرین انجام داده بودم را پیاده سازی کنم وهیچ دلیلی نبود که خودم را تحت فشار قرار دهم.

پیش از این رونی اُ سالیوان اظهار کرده بود که پیروزی مقابل افراد رنکینگ پایین سخت است!

با این تفاسیر ستاره و مدعی اصلی این رقابت ها کنار رفت و به نظر میرسد که باخت رونی شوکی برای او و هواداران اسنوکر بوده است.

انتهای پیام