• دوشنبه / ۱۰ آذر ۱۳۹۹ / ۱۱:۴۶
  • دسته‌بندی: قزوین
  • کد خبر: 99091007615
  • منبع : نمایندگی قزوین

نامه دانشجویان قزوینی به دادستان کل کشور؛

دستگاه قضا اجازه هتک حرمت به امام خمینی (ره) را ندهد

دستگاه قضا اجازه هتک حرمت به امام خمینی (ره) را ندهد

ایسنا/قزوین در پی توهین معاون رئیس‌جمهور به امام خمینی (ره) شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین در نامه‌ای به دادستان کل کشور خواهان برخورد با این هتاکی شد.

در پی توهین معاون رئیس‌جمهور به امام خمینی (ره) جمعی از دانشجویان استان قزوین در نامه‌ای به حجت‌الاسلام منتظری دادستان کل کشور از او خواستند تا به‌عنوان مدعی‌العموم برخورد قاطعی با این هتاکی داشته باشد.

در این نامه آمده است:

با احترام، چندی پیش بود که مقام معظم رهبری به مناسبت عید قربان در بیاناتی حکیمانه جامعه را متوجه خطری در تراز تحریم‌های ظالمانه و غیرانسانی نظام سلطه نمودند، آن خطر چیزی جز جریان تحریف نیست؛ تحریف حقایق و واژگونه نشان دادن واقعیات و بیان روایت‌های نامعتبر و نادرست از انقلاب اسلامی.

به تازگی انتشار مصاحبه عیسی کلانتری، رئیس سازمان محیط زیست و معاون رئیس‌جمهور در سطح رسانه‌های عمومی و مجازی این واقعیت را آشکار می‌سازد که جریانی قصد دارد به موازات تحریم‌های ظالمانه، در جنگ روایت‌ها و ادراکی، شناخت و باورها و درنهایت اعتماد و اعتقاد مردم را به انقلاب اسلامی و امام و پیشوای بت‌شکن آن، تضعیف و تحریف کنند.

رئیس سازمان محیط زیست در طول این مصاحبه سراسر شبهه افکنانه، دست به کنایه و طعنه‌زنی نسبت به آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی و توهین و افترا نسبت به افراد مختلف خصوصاً شخص معمار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) زده است.

چگونه می‌شود کسی در سایه جمهوری اسلامی زیست کند و نان این انقلاب را به‌عنوان معاون رئیس‌جمهور بخورد و به‌راحتی این اظهارات سخیف و جاهلانه و البته مغرضانه را به ساحت نورانی آن بزرگ‌مرد قرن معاصر نسبت دهد؟ چطور می‌توان این نمک‌نشناسی‌ها و ظلم آشکار به ساحت آن یگانه دوران، که عصر حاضر متأثر از اندیشه پاک اوست، را پاسخ نداد؟

اطمینان می‌دهیم تا زمانی که فرزندان معنوی امام عزیز و این ملت روشن‌ضمیر، بصیر و انقلابی در صحنه هستند، اجازه چنین مهمل‌بافی‌ها را به فرزندان خلف آمریکای جنایتکار! در هر پست و منصبی نخواهند داد.

ما دانشجویان بسیجی استان قزوین از جنابعالی به‌عنوان مدعی‌العموم و سنگربان حریم مقدسات این ملت رنج‌دیده که هزینه‌های سنگینی را پای انقلاب و امام راحل آن داده‌اند، مصرانه خواستاریم، با برخورد بهنگام و قاطع، اجازه ندهید جریان تحریف با استفاده از مهره‌های پشیمان و واداده در برابر غرب که شوربختانه در قامت یک کارگزار رسمی دولت جمهوری اسلامی ایران، اینچنین مقام منبع و عرشی بنیان‌گذار انقلاب اسلامی را هتک و سعی بر تحریف حقایق و قلب واقعیت می‌کند، فرصت‌های دیگری را رقم زنند!

انتهای پیام