• دوشنبه / ۱۰ آذر ۱۳۹۹ / ۱۳:۰۹
  • دسته‌بندی: سایر ورزش‌ها
  • کد خبر: 99091007742
  • خبرنگار : 90047

دلیل شکایت کریم صفایی از فدراسیون تیروکمان چه بود؟

دلیل شکایت کریم صفایی از فدراسیون تیروکمان چه بود؟

رییس فدراسیون تیروکمان می گوید کریم صفایی به موارد مختلفی از جمله اساسنامه فدراسیون و روند برگزاری انتخابات، به CAS شکایت کرده بود که دیوان داوری ورزش نیز شکایت او را وارد نداست.

غلامرضا شعبانی بهار در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: شکایت صفایی به دیوان داوری ورزش مربوط به سال ۹۷ و زمان انتخابات فدراسیون تیروکمان بود که وی از اساسنامه فدراسیون، نحوه و فرایند برگزاری انتخابات، عدم صلاحیت من و همچنین علت تایید ریاست من از سوی فدراسیون جهانی و... به این دادگاه شکایت کرده بود. شکایت او هم از من بود و هم از فدراسیون جهانی که در نهایت رای به نفع ما صادر شد و از شکایت صفایی تبرئه شدیم.
وی گفت: با رای دادگاه دیوان داوری ورزش صفایی محکوم شد و وی باید  ۲۵۰۰ فرانک سوییس به فدراسیون تیروکمان ایران و ۲۵۰۰ فرانک سوییس به فدراسیون جهانی غرامت پرداخت کند. البته این که چقدر به CAS باید غرامت پرداخت کند، در جریان نیستم، اما اطلاع دارم که وی قبلا مبلغی را به این دادگاه برای رسیدگی به این شکایت پرداخت کرده بود.

رییس فدراسیون تیروکمان در پایان خاطرنشان کرد: به هر صورت با رای دیوان داوری ورزش، حکم قطعی و پرونده مختومه است و مشکلی برای ادامه مدیریت من در فدراسیون تیروکمان وجود ندارد.
انتهای پیام