• سه‌شنبه / ۱۱ آذر ۱۳۹۹ / ۰۸:۳۶
  • دسته‌بندی: فارس
  • کد خبر: 99091108244
  • خبرنگار : 50029

تلاش برای تسریع در راه‌اندازی ناحیه صنعتی خَفر

تلاش برای تسریع در راه‌اندازی ناحیه صنعتی خَفر

ایسنا/فارس با حضور رئیس کمسیون عمران مجلس شورای اسلامی و تعدادی از مدیران کل دستگاه‌های اجرایی فارس در خصوص ایجاد و راه‌اندازی صنعتی خفر تصمیم گیری شد.

مدیرعامل  شرکت شهرک‌های صنعتی فارس در بازدید از این ناحیه صنعتی با اشاره به پیگیری‌های یک سال اخیر در زمینه ایجاد ناحیه صنعتی خفر، بر ضرورت راه‌اندازی این  ناحیه صنعتی با هدف بستر سازی بمنظور جذب سرمایه گذار و ایجاد اشتغال پایدار در این منطقه  تاکید کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی فارس، احد فتوحی گفت: تاکنون اکثر استعلام‌های دستگاه‌های اجرایی اخذ و در صورت اخذ استعلام دو دستگاه دیگر، مراحل تصویب این ناحیه صنعتی در کمسیون‌های تخصصی استانداری انجام خواهد شد.

او افزود: پس از اخذ استعلام‌ها و انجام مراحل تملک، مراحل اجرای آماده سازی ناحیه صنعتی در فاز عملیاتی به مساحت ۵۰هکتا انجام خواهد شد.

در این بازدید محمدرضا رضایی کوچی، نماینده مردم جهرم و خفر در مجلس شورای اسلامی  و رییس کمسیون عمران مجلس نیز با اشاره به توانمندی‌ها و ظرفیت‌های موجود در شهرستان خفر و اعلام آمادگی سرمایه گذاران، برتسریع در راه‌اندازی این ناحیه صنعتی تاکید کرد.

انتهای پیام