• سه‌شنبه / ۱۱ آذر ۱۳۹۹ / ۱۲:۴۹
  • دسته‌بندی: فوتبال، فوتسال
  • کد خبر: 99091108618
  • منبع : سازمان لیگ فوتبال

برنامه هفته‌های چهارم تا ششم لیگ یک فوتبال

برنامه هفته‌های چهارم تا ششم لیگ یک فوتبال

برنامه هفته های چهارم تا ششم لیگ دسته اول فوتبال در فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ اعلام شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات هفته‌های چهارم تا ششم لیگ یک فوتبال به شرح زیر است:

هفته چهارم:

پنجشنبه  ۲۰ آذر ۱۳۹۹
بادران تهران – شهرداری آستارا- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا اسلامشهر
ملوان انزلی- آرمان گهر سیرجان- ساعت ۱۴- ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
قشقایی شیراز- رایکا بابل- ساعت ۱۴- ورزشگاه پارس  شیراز
خوشه طلایی ساوه- هوادار تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید چمران ساوه
مس کرمان –  فجر شهید سپاسی شیراز- ساعت ۱۴- ورزشگاه امام علی(ع) کرمان
چوکا تالش - گل ریحان البرز- ساعت ۱۴- ورزشگاه سردار جنگل رشت
نود ارومیه –  شاهین شهرداری بوشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی  ارومیه 
پارس جنوبی جم –خیبر خرم آباد - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه تختی جم
استقلال ملاثانی- استقلال خوزستان- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه تختی اهواز

هفته پنجم
چهارشنبه  ۲۶ آذر ۱۳۹۹
مس کرمان- نود ارومیه- ساعت ۱۴- ورزشگاه امام علی(ع) کرمان
گل ریحان البرز – خوشه طلایی ساوه - ساعت ۱۴- ورزشگاه انقلاب کرج
شهرداری آستارا- استقلال ملاثانی- ساعت ۱۴- ورزشگاه سردار جنگل رشت
هوادار تهران – بادران تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا اسلامشهر
رایکا بابل – چوکا تالش- ساعت ۱۴- ورزشگاه هفتم تیر بابل 
فجرشهید سپاسی شیراز – پارس جنوبی جم- ساعت ۱۴- ورزشگاه پارس  شیراز
خیبر خرم آباد- ملوان انزلی- ساعت ۱۴- ورزشگاه غدیر تهران
شاهین شهرداری بوشهر- قشقایی شیراز- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر
استقلال خوزستان- آرمان گهر سیرجان - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه تختی اهواز

هفته ششم
سه شنبه ۲ دی ۱۳۹۹
خوشه طلایی ساوه- مس کرمان- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید چمران ساوه
آرمان گهر سیرجان- رایکا بابل- ساعت ۱۴- ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان
قشقایی شیراز- خیبر خرم آباد - ساعت ۱۴- ورزشگاه پارس شیراز
ملوان انزلی - استقلال خوزستان- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی انزلی
چوکا تالش – هوادار تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه سردار جنگل رشت
بادران تهران – فجرشهید سپاسی شیراز- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا اسلامشهر
نود ارومیه - شهرداری آستارا- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی ارومیه 
پارس جنوبی جم – شاهین شهرداری بوشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی جم
استقلال ملاثانی - گل ریحان البرز- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی اهواز

انتهای پیام