• چهارشنبه / ۱۲ آذر ۱۳۹۹ / ۱۴:۱۸
  • دسته‌بندی: همدان
  • کد خبر: 99091209697
  • خبرنگار : 50240

معرفی ۸ نمایش برای اجرا در جشنواره مجازی تئاتر همدان

معرفی ۸ نمایش برای اجرا در جشنواره مجازی تئاتر همدان

ایسنا/همدان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان اعلام کرد: هشت نمایش برای اجرا در سی‌و ‌دومین جشنواره تئاتر استان همدان انتخاب و معرفی شدند.

احمدرضا احسان گفت: هیئت انتخاب و داوری این دوره از جشنواره متشکل از عباس شیخ بابایی، محمدجواد کبودراهنگی، محمد قاسمی، کیانوش بهروزپور و حسین صفی هفت نمایش را برای اجرا در بخش رقابتی و یک نمایش را در بخش خارج از مسابقه معرفی کرده اند.

وی اظهار کرد: «رؤیای عقیم» به کارگردانی رضا باغبان از ملایر، «کاش چشم نمی‌دید» به کارگردانی فرزاد لباسی از همدان، «کافه تریا» به کارگردانی مرتضی عبداللهی از همدان، «کافه سایه» به کارگردانی محمود غفاری و ابراهیم یمین اسماعیلی از بهار، «ملی» به کارگردانی سعید باغبانی نیر از همدان، «نتایج سرگیجه» به کارگردانی سجاد طهماسبی از تویسرکان و «یقه چرک‌ها» به کارگردانی حمیدرضا رضایی مجد از همدان در بخش رقابتی و «سرباز برجک شماره ۳۷» به کارگردانی احمد یاوندالماسی از اسدآباد در بخش خارج از مسابقه اجرا و پخش می‌شوند.

احسانی با تأکید بر اینکه این دوره از جشنواره به صورت مجازی برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: پخش زنده نمایش‌ها از طریق صفحه اینستاگرام اداره کل به نشانی @Hamedan.farhang و صفحه http://Aparat.com/hamedan.farhang در آپارات انجام می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، مدیرکل ارشاد استان همدان در پایان بیان کرد: آیین پایانی جشنواره و معرفی برگزیدگان هم روز ۲۰ آذرماه از طریق اینستاگرام به صورت زنده پخش خواهد شد.

انتهای پیام