• پنجشنبه / ۱۳ آذر ۱۳۹۹ / ۱۴:۳۷
  • دسته‌بندی: یزد
  • کد خبر: 99091310361
  • خبرنگار : 50214

ثبت ۲۷ میلیون ریال تخلف صنفی در یزد طی شبانه‌روز گذشته

ثبت ۲۷ میلیون ریال تخلف صنفی در یزد طی شبانه‌روز گذشته

ایسنا/یزد رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد از ۴۲۳ فقره بازرسی و ۱۹ پرونده تخلف توسط بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

«محمدرضا علمدار یزدی» در این باره گفت: در راستای نظارت بر قیمت‌ها، توزیع کالا و خدمات مورد نیاز مردم، بازرسان  این سازمان در سطح استان حضوری فعال دارند.

وی افزود: در۲۴ ساعت گذشته بازرسی و نظارت در مرکز استان با حضور فعال و هماهنگی بازرسان انجام شد که در مجموع ۴۲۳ فقره بازرسی و ۱۹ مورد پرونده تخلف به ارزش ۲۷ میلیون و ۵۷۰ هزار ریال تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

علمداری یزد با اشاره به دریافت و رسیدگی به بیش از ۲۸۵ مورد گزارش مردمی در این مدت، گفت:  نظارت بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی برای پیشگیری از شیوع کرونا و اجرای مقررات بر فعالیت صاحبان کسب و کارها در مرکز استان در همکاری با  اتاق اصناف  نیز در دستور کار این هفته سازمان قرار گرفته است و با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده و هماهنگی با سایر دستگاه‌ها، اجرای گشت مشترک بازرسی نیز با رعایت مقررات بهداشتی در این هفته اجرا می‌شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان یزد، این مسئول در پایان نیز یادآور شد: همشهریان محترم می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف اعم از  گرانفروشی، عدم درج قیمت ، عدم صدور فاکتور، امتناع از عرضه کالا ، فروش اجباری و سایر تخلفات اقتصادی با استفاده از سامانه الکترونیکی بازرسی و نظارت این سازمان  به آدرس www.۱۲۴.ir  یا از طریق تلفن ۱۲۴ در تمام اوقات شبانه روز ، مراتب شکایت خود را اعلام تا مورد رسیدگی قرار گیرد.

انتهای پیام