• جمعه / ۱۴ آذر ۱۳۹۹ / ۰۹:۰۱
  • دسته‌بندی: کرمانشاه
  • کد خبر: 99091410591
  • خبرنگار : 50182

معاون استانداری کرمانشاه:

وحدت و یکصدایی در دفاع از "حافظان امنیت" یک ضرورت است

وحدت و یکصدایی در دفاع از "حافظان امنیت" یک ضرورت است

ایسنا/کرمانشاه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با تاکید بر حفظ وحدت و یکصدایی در قدرشناسی از تلاشهای نیروهای حافظ امنیت در کشور گفت: ایجاد "اختلاف" و "تنش" نقشه شوم دشمن است که لازم است جناح های سیاسی با هوشیاری مانع از تحقق آن شوند.

حسین خوش اقبال در سفر به شهرستان قصرشیرین با حضور در جلسه ستاد مدیریت کرونای این شهرستان، از تلاشها و زحمات قرارگاه عملیاتی در اجرای طرح ممنوعیت ها و اجرای طرح «شهید سردار سلیمانی» تقدیر کرد.

 وی با اشاره به خروج برخی شهرستانهای استان از وضعیت قرمز، تاکید کرد: شرایط اگر چه مطلوب شده، اما دلیل بر اتمام کرونا و کافی بودن رعایت پروتکل‌ها نیست و مراقبت ها باید همچنان ادامه داشته باشد.

معاون استاندار کرمانشاه در ادامه با تبریک و تسلیت شهادت دانشمند شهید فخری زاده تصریح کرد: دست کثیف رژیم صهیونیستی به خون دانشمند شهید ما رنگین است و  مثلث عبری، عربی و غربی به دنبال انتقام گرفتن از ملت ایران به دلیل مقاومت شان بوده است.

 خوش اقبال یادآور شد: متاسفانه می بینیم که در داخل صداهایی بجای حرکت در صف واحد، با زیر سوال بردن زحمات ارزشمند نیروهای حافظ امنیت و آرامش کشور،ارتش، سربازان گمنام امام زمان (عج) وپاسداران همیشه سبزپوش، انگشت در چشمان بیدار جامعه کرده اند.

 وی تصریح کرد: هیچ جمع عاقل و آگاهی در هنگامه نبرد، صف مدافعان خودی را تضعیف نمی کند.

 معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه  تاکید کرد: در برهه کنونی همه باید یک صدا از اقتدار و امنیت آفرینی نیروهای حافظ امنیت در کشور قدردانی کنیم.

 وی حفظ انسجام و وحدت را دیگر ضرورت امروز دانست و گفت: وحدت خنثی کننده نقشه تفرقه افکنانه برای شکست روحیه مقاومت ملت ایران است.

خوش اقبال با تاکید بر مراقبت از انسجام داخلی افزود: خواست دشمن متشنج کردن فضای داخلی با برانگیختن اختلافات و منازعات و انحراف توان کشور از هدف اصلی یعنی استمرار مقاومت و خروج از وضعیت فعلی است.

 معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه اضافه کرد: اقتدار کشور مرهون رشادت های ارتش، پاسداران و نیروی انتظامی است، اما صداهایی در راستای تضعیف آنها است.

وی خاطرنشان کرد: نباید با برخی موضع گیری های جناحی و سیاسی، در دام و ترفند "ایجاد تنش" دشمن در کشور بیفتیم.

انتهای پیام