• شنبه / ۱۳ دی ۱۳۹۹ / ۱۳:۵۰
  • دسته‌بندی: مرکزی
  • کد خبر: 99101309461
  • خبرنگار : 50213

برترین های دو صحرانوردی استان مرکزی معرفی شدند

برترین های دو صحرانوردی استان مرکزی معرفی شدند

ایسنا/مرکزی مسابقات دوی صحرانوردی انتخابی استان مرکزی با دعوت از ۶ نفر از برترین های استان در رده های مختلف سنی و در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد.

به گزارش ایسنا، در بخش بانوان این مسابقات که به گفته مسئولان برگزاری، با رعایت پروتکل های بهداشتی اعلامی از سوی فدراسیون دوومیدانی برگزار شد، فاطمه حسینخانی از اراک در رده سنی نوجوانان و مریم غیاث آبادی از اراک در رده سنی جوانان قهرمان شدند و خانم ها فرزانه عسگری از شازند، سیما فراهانی از اراک و نرگس محمدنژاد از شازند عناوین اول تا سوم بزرگسالان را به خود اختصاص دادند.

در بخش مردان و در رده سنی نوجوانان پرهام صالحی، بهداد نخلی و علیرضا حیدری هر سه از اراک به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند و در رده سنی جوانان علیرضا مدحی از فراهان قهرمان شد. در رده سنی بزرگسالان نیز یاسین رجبی و حمید کاوه ای از شازند و سروش کاظمی از اراک مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

این مسابقات در پیست دوومیدانی استادیوم ۱۵ هزار نفری امام خمینی(ره) اراک برگزار شد و بر اساس اعلام رییس هیات دوومیدانی استان مرکزی، نفرات برتر این مسابقات به مسابقات کشوری اعزام خواهند شد.

انتهای پیام