• پنجشنبه / ۱۸ دی ۱۳۹۹ / ۱۳:۳۸
  • دسته‌بندی: حوادث، انتظامی
  • کد خبر: 99101813792
  • منبع : نیروی انتظامی جمهوری اسلامی

دستگیری فردی که از زنان ورزشکار در پارک‌ها زورگیری می‌کرد

دستگیری فردی که از زنان ورزشکار در پارک‌ها زورگیری می‌کرد

معاون مبارزه با سرقت های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری زورگیر خشن که با تهدید سلاح سرد از زنان ورزشکار در پارک ها زورگیری می کرد، خبر داد.

به گزارش ایسنا سرهنگ کارآگاه احمد نجفی افزود: ۱۵ آذرماه سال جاری کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی تهران سارق مسلحی را در پرونده سرقت مسلحانه دستگیر کردند، ولی اصرار داشت که نقشی در سرقت مسلحانه نداشته و بیگناه است.

وی افزود: حین تحقیقات پلیسی، پرونده های مشابهی مبنی بر زورگیری از زنان و مردان در خیابان های خلوت و پارک ها به کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی ارجاع شد  که در پایش  اطلاعات به دست آمده،  فرضیه یکی بودن متهم پرونده ها  قوت گرفت.

معاون مبارزه با سرقت های خاص پلیس آگاهی تهران با اشاره به اینکه اکثر مالباختگان زنان ورزشکار هستند که حین پیاده روی و ورزش در پارک توسط سارقی با تهدید سلاح سرد اموالشان از قبیل  تلفن همراه و طلا سرقت شده است، گفت: پنج نفر از زنان ورزشکار،  سارق مسلح را شناسایی و اظهار کردند که متهم پرونده شان مسلح بوده است.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، نجفی با بیان اینکه  متهم به ناچار در ادامه تحقیقات تکمیلی به جرم ارتکابی اعتراف کرد، اظهارکرد: متهم برای تحقیقات بیشتر و کشف سایر جرایم احتمالی در اختیار کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی تهران قرار دارد.

انتهای پیام