• شنبه / ۲۰ دی ۱۳۹۹ / ۱۱:۲۴
  • دسته‌بندی: رسانه
  • کد خبر: 99102014664
  • منبع : صدا و سیما

«سند تحول در قوه قضاییه» در تلویزیون بررسی می شود

«سند تحول در قوه قضاییه» در تلویزیون بررسی می شود

تهیه کننده برنامه «نگاه یک»، از بررسی «سند تحول در قوه قضاییه» در برنامه این هفته خبر داد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شبکه یک، حسن نهضت، تهیه کننده برنامه «نگاه یک»، گفت: «سند تحول در قوه قضاییه» که موضوع مهم این روزهای قوه قضاییه است و در صورت تحقق، تاثیر مهمی در زندگی مردم و اجتماع خواهد داشت، در برنامه امشب «نگاه یک» به صورت ویژه بررسی می شود.
تهیه کننده برنامه «نگاه یک» با بیان اینکه رسیدگی به تظلمات و احیای حقوق عامه و گسترش عدل و آزادی‌های مشروع، مهمترین مطالبات مردم از قوه قضاییه است و قرار است در سند تحول، مورد توجه و بازنگری قرار بگیرد، افزود: به همین علت و با هدف بررسی هرچه بهتر تصمیم قوه قضاییه برای تحول در این قوه، از حجت الاسلام اژه ای، معاون اول قوه قضاییه، خواسته ایم تا در برنامه زنده «نگاه یک»، در این زمینه با مردم  صحبت کند.
وی افزود: در برنامه امشب، مهدی مهدی قلی (مجری برنامه)، از حجت الاسلام اژه ای می خواهد درباره وظیفه قوه قضاییه در نظارت بر اجرای صحیح قوانین و کشف جرم و مجازات مجرمین طبق قوانین مدون اسلامی، بیشتر صحبت کند.

برنامه «نگاه یک» کاری از گروه سیاسی شبکه یک سیماست که با تهیه کنندگی حسن نهضت و اجرای مهدی مهدی قلی شنبه ها با بررسی مهمترین موضوع روز جامعه به صورت زنده پخش می شود.

انتهای پیام