• چهارشنبه / ۲۴ دی ۱۳۹۹ / ۰۸:۴۵
  • دسته‌بندی: همدان
  • کد خبر: 99102417972
  • منبع : نمایندگی همدان

شهردار:

فرهنگسرای «هنر و رسانه» همدان آماده تحویل است

فرهنگسرای «هنر و رسانه» همدان آماده تحویل است

ایسنا/همدان شهردار همدان گفت: محل مناسبی در یکی از بهترین نقاط شهر برای فرهنگسرای «هنر و رسانه» اختصاص یافت که آماده تحویل به اهالی رسانه همدان است.

عباس صوفی شامگاه گذشته سه شنبه ۲۳ دی ماه در دیدار با هیئت‌ مدیره جدید خانه مطبوعات استان همدان، اظهار کرد:‌ نقش و جایگاه ویژه رسانه‌ها و مطبوعات در ارتقای سطح بینش و آگاهی جامعه بر کسی پوشیده نیست و امیدوارم هیئت‌مدیره جدید منشأ خیر در جهت توسعه فرهنگ استان همدان باشند.

وی بر لزوم حمایت‌های مادی و معنوی از رسانه‌ها اشاره و تأکید کرد: محل مناسبی در یکی از بهترین نقاط شهر همدان برای فرهنگسرای رسانه اختصاص یافت که امیدواریم در دوره جدید هیئت‌مدیره خانه مطبوعات شاهد افتتاح و فعالیت این فرهنگسرا باشیم.

صوفی معتقد است: باید نگاه حمایتی از رسانه‌ها به صورت جدی پیگیری و دنبال شود و طی سال‌های اخیر توزیع عادلانه آگهی‌ها و اشتراک نشریات محلی و حمایت از خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری در اولویت قرار گرفته که به علت مشکلات شدید مالی که در دو سال اخیر بر کشور و به ویژه شهرداری‌ها تحمیل شد، متأسفانه در پرداخت مطالبات مالی به رسانه‌ها تأخیراتی به وجود آمد که امیدواریم به زودی مرتفع شود.

وی خاطرنشان کرد:‌ مدیریت شهری در کنار اجرای وظایف خود نیازمند مشارکت و حمایت جدی رسانه‌ها در پیشبرد اهداف و چشم‌اندازهای شهری است و در این میان با آغوش باز از نقد منصافانه رسانه‌ها در اجرای امور استقبال می‌کنیم بنابراین انتظار می‌رود رسانه‌ای ها در زمینه مشکلات شهری دقت‌نظر و سعه‌صدر بیشتری به خرج دهند چراکه اقناع افکارعمومی بر عهده رسانه هاست.

راه‌اندازی فرهنگسرای رسانه از مهمترین درخواست‌های اهالی رسانه همدان

مدیرعامل خانه مطبوعات استان همدان نیز اظهار کرد: نگاه حمایتی مدیریت شهری از رسانه‌ها موجب توسعه همه جانبه می‌شود که خوشبختانه این موضوع در سال‌های گذشته وجود داشته و امید می‌رود این موضوع پررنگ‌تر از قبل ادامه داشته باشد.

محمدرضا خوش‌گفتار گفت: راه‌اندازی فرهنگسرای رسانه یکی از مهمترین درخواست‌های اهالی رسانه همدان در سال‌های اخیر بوده که امیدواریم تا پایان سال جاری این موضوع محقق شود تا شاهد اختصاص ساختمان ویژه برای خانه مطبوعات همدان باشیم.

مدیرعامل خانه مطبوعات استان همدان در پایان خاطرنشان کرد: در کنار اختصاص ساختمان فرهنگسرای رسانه درخواست داریم شهرداری همدان در تجهیز این فرهنگسرا یاری‌گر ما باشد.

انتهای پیام