• جمعه / ۲۶ دی ۱۳۹۹ / ۲۳:۱۲
  • دسته‌بندی: قزوین
  • کد خبر: 99102619695
  • خبرنگار : 50057

جمعه پرحادثه در محورهای جاده‌ای قزوین

جمعه پرحادثه در محورهای جاده‌ای قزوین

ایسنا/قزوین رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان قزوین گفت: طی واژگونی دو خودرو در محورهای مختلف استان قزوین در روز جمعه ۲۶ دی ۱۲ نفر مصدوم شدند و یک نفر فوت کرد.

سهیل سلطانی با اشاره به تصادف امروز جمعه ۲۶ دی، تصریح کرد: در  تماسی که ساعت ۱۹:۳۰ با مرکز ارتباطات فوریت‌های پزشکی استان قزوین برقرار شد، از واژگونی یک خودروی ۲۰۶ در محور اتوبان قزوین به تهران یک کیلومتری پل طالقان اطلاع دادند.

وی افزود: آمبولانس‌های پایگاه آبیک و ناصرآباد به سرعت به محل حادثه اعزام شدند، این واژگونی پنج مصدوم برجای گذاشت که سه مصدوم این حادثه توسط آمبولانس پایگاه آبیک جاده‌ای و دو مصدوم توسط آمبولانس پایگاه ناصرآباد با انجام اقدامات درمانی پیشرفته توسط کارشناسان فوریت‌های پزشکی به بیمارستان شهید رجایی قزوین منتقل شدند.

بنابر اعلام روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قزوین، رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان قزوین اظهار کرد: در تماسی دیگر که در ساعت ۱۹:۵۰ با مرکز ارتباطات فوریت‌های پزشکی استان قزوین برقرار شد از واژگونی یک خودروی L90 در محور ابهر به تاکستان محدوده قره باغ خبر دادند که سریعاً آمبولانس‌های پایگاه قره باغ و هلال احمر به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در این تصادف که هشت مصدوم در پی داشت، یک سرنشین در خودروی L90 به علت شدت جراحات وارده در محل حادثه فوت کرد و سه مصدوم توسط آمبولانس پایگاه قره باغ و چهار مصدوم دیگر توسط هلال احمر و با انجام اقدامات درمانی پیشرفته توسط کارشناسان فوریت‌های پزشکی به بیمارستان شفای تاکستان منتقل شدند و فوتی این حادثه در محل تحویل عوامل انتظامی شد.

انتهای پیام