• شنبه / ۲۷ دی ۱۳۹۹ / ۱۰:۵۴
  • دسته‌بندی: کرمانشاه
  • کد خبر: 99102719924
  • خبرنگار : 50184

پایان دور رفت لیگ برتر وزنه برداری جوانان/ کرمانشاه چهارم شد

پایان دور رفت لیگ برتر وزنه برداری جوانان/ کرمانشاه چهارم شد

ایسنا/کرمانشاه دور رفت رقابت‌های لیگ برتر وزنه برداری جوانان کشور به میزبانی اهواز به پایان رسید و تیم نیروی زمینی ارتش کرمانشاه در جایگاه چهارم ایستاد.

سجاد شکربیگی سرمربی تیم نیروی زمینی ارتش کرمانشاه در گفت و گو با ایسنا، بااشاره به پایان دور رفت رقابت های لیگ برتر وزنه برداری جوانان، اظهارکرد: این رقابت ها با حضور چهار تیم طی روزهای 25 و 26 دی به میزبانی شهر اهواز برگزار شد.

وی تصریح کرد: پس از پایان این رقابت ها تیم کرمانشاه با کسب یک مدال طلا، شش نقره و هفت برنز از نظر مدالی در جایگاه سوم و از نظر امتیازی در جایگاه چهارم این رقابت ها ایستاد.

شکربیگی افزود: حسین رستمی در وزن 61 کیلوگرم یک مدال طلا و یک مدال نقره، سپنتا حاکم زاده در وزن 73 کیلوگرم سه مدال نقره، امین انگوتی در وزن 96 کیلوگرم سه مدال برنز،  طاها طلوعی در وزن 109 کیلوگرم دو مدال نقره و یک برنز و فرید فتاحی در وزن مثبت 109 کیلوگرم سه مدال برنز برای تیم کرمانشاه در این رقابت ها کسب کردند.

وی در ادامه با اشاره به بالا بودن سطح کیفی این مسابقات، اعلام کرد: باتوجه به اینکه کادر فنی تیم ملی تصمیم گرفته تا وزنه برداران شاخص حاضر در لیگ برتر را به اردوی تیم ملی دعوت کنند، برای همین هرچند که تعداد تیم ها به واسطه مشکلات مالی کم بود، اما از نظر کیفی وزنه برداران قدرتمندی شرکت کرده بودند.

سرمربی تیم وزنه برداری نیروی زمینی ارتش کرمانشاه اضافه کرد: همچنین در این مسابقات ما تعدادی از وزنه برداران شاخص خود همچون مهدی پاپی را به  دلیل مصدومیت در اختیار نداشتیم.

وی افزود: با این وجود تلاش کردیم و این جرات را به خرج دادیم تا به منظور آینده سازی برای وزنه برداری کرمانشاه از وزنه بردارانی همچون اهورا بابایی، رضا سودایی و رضا حبیبی که تاکنون حتی در میادین شهرستانی هم حضور پیدا نکرده اند، استفاده کنیم و به آنها میدان دهیم تا خود را برای آینده آماده کنند.

شکربیگی خاطرنشان کرد: همچنین علیرضا حقیقی یکی از  وزنه برداران شاخص دیگر تیم ما بود که باتوجه به اینکه سرباز است و طی ماه های گذشته تمرینات منسجمی نداشته، بدون تمرین در این رقابت ها حاضر شد که امیدواریم برای دور برگشت با بهبود مهدی پاپی و ادامه تمرینات علیرضا حقیقی آنها را در اختیار داشته باشیم و با قدرت بیشتری در رقابت های برگشت حضور پیدا کنیم.

در پایان  دور رفت رقابت های لیگ برتر وزنه برداری جوانان تیم عقاب نیروی هوایی با کسب 751 امتیاز برجایگاه اول ایستاد و تیم های مس رفسنجان و مناطق نفت خیز جنوب هم به ترتیب با 742 امتیاز و 709 امتیاز در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند و تیم نیروی زمینی کرمانشاه هم با کسب 678 امتیاز چهارم شد.  

رقابت های دور برگشت لیگ برتر وزنه بردارای جوانان بهمن ماه برگزار می شود.  

انتهای پیام