• شنبه / ۲۷ دی ۱۳۹۹ / ۱۵:۲۰
  • دسته‌بندی: سایر ورزش‌ها
  • کد خبر: 99102720242
  • خبرنگار : 90047

تعطیلی اردوهای سامبو و پنجاک سیلات پس از تعویق بازی‌های داخل سالن آسیا

تعطیلی اردوهای سامبو و پنجاک سیلات پس از تعویق بازی‌های داخل سالن آسیا

مدیر سازمان تیم های ملی فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی از تعطیلی اردوهای سامبو و پنجاک سیلات پس از به تعویق افتادن بازی‌های داخل سالن آسیای تایلند خبر داد.

یاشار میردامادی در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: برای شرکت در بازی‌های داخل سالن که قرار بود اواخر اردیبهشت سال آینده در تایلند برگزار شود، برنامه ریزی های لازم برای تشکیل تیم های ملی سامبو و پنجاک سیلات تدوین شد و قرار بر این بود اردوی آماده سازی این دو تیم از بهمن ماه آغاز شود که با تعویق بازی‌ها فعلا اردویی برگزار نمی شود.

وی افزود: به تعویق افتادن این بازی‌ها، فرصت مناسبی فراهم می کند تا با برنامه ریزی بهتری کارها را پیش ببریم و عجله ای در برگزاری اردوها نداشته باشیم.

میردامادی گفت: با توجه به این که قرار است مسابقات در اسفند ۱۴۰۰ برگزار شود، یک سال فرصت داریم تا با برنامه ریزی بهتر بازیکنان این دو تیم را برای بازی‌های داخل سالن آماده و به نتایج بهتری دست پیدا کنیم.

وی در پایان از شروع رقابت های لیگ برتر ورزش های رزمی از اوایل سال آینده خبر داد و گفت: در این زمینه برنامه ریزی‌های لازم توسط سازمان لیگ انجام شده که امیدوارم با شروع لیگ بتوانیم کمبود تمرینات ورزشکاران رزمی را در تمام رشته ها جبران کنیم.

انتهای پیام