• شنبه / ۲۷ دی ۱۳۹۹ / ۱۸:۲۳
  • دسته‌بندی: کردستان
  • کد خبر: 99102720342
  • خبرنگار : 50294

در دیدار نماینده مردم بیجار با وزیر کشور مطرح شد؛

تبدیل وضعیت پرسنل قراردادی شهرداری ها در آینده ای نزدیک

تبدیل وضعیت پرسنل قراردادی شهرداری ها در آینده ای نزدیک

ایسنا/کردستان نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی در دیدار با عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور خواستار تبدیل وضعیت پرسنل قراردادی شهرداری‌ها و دهیاری‌ها و نیز توجه به معیشت آنان شد.

علیرضا زندیان در دیدار با وزیر کشور با بیان این مطلب اظهار کرد: یقیناً کارکنان شهرداری ها در سراسر کشور خدمات ارزنده‌ای را به مردم ارائه می‌دهند و این امر می‌طلبد که تبدیل وضعیت پرسنل قراردادی از دغدغه های مسئولان باشد.

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی در ادامه پیرامون مسائل و مشکلات استان کردستان بالاخص شهرستان بیجار با وزیر کشور گفت و گو کرد و خواستار ارتقای درجه فرمانداری این شهرستان و نیز افزایش چند نقطه مرکز دهستان به مرکز بخش شد.

وی با اشاره به مشکلات شهرداری‌ها و دهیاری‌ها عنوان کرد: پرسنل خدوم و زحمتکش این نهادها علی‌رغم دغدغه های شغلی و معیشتی که دارند اما بازهم وظایف خود را به نحو احسن انجام می‌دهند که لازم است مسئولان نیز در فکر رفع دغدغه های آنها باشند.

زندیان با ارایه درخواست کتبی به وزیر کشور؛خواستار تبدیل روستای چشمه منتش به شهر و تامین تجهیزات و ماشین‌آلات شهرداری های بیجار؛یاسوکند؛توپ آغاج؛ پیرتاج وبابارشانی ونیز موضوع اصلاح نقشه بافت شهرهای مذکور جهت تأمین سرانه مسکونی شد.

انتهای پیام