• سه‌شنبه / ۳۰ دی ۱۳۹۹ / ۱۳:۰۲
  • دسته‌بندی: فوتبال، فوتسال
  • کد خبر: 99103022151
  • خبرنگار : 71506

معاون وزیر ورزش: درباره رسول‌پناه به باشگاه پرسپولیس تذکر لازم را دادیم

معاون وزیر ورزش: درباره رسول‌پناه به باشگاه پرسپولیس تذکر لازم را دادیم

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت درباره اظهارات رسول پناه و بیان برخی مسائل در ویدئوهای منتشر شده، "تذکرات لازم" به باشگاه داده شده و "پیگیری لازم از طرف باشگاه انجام می‌شود."

به گزارش ایسنا، عبدالحمید احمدی، معاون توسعه ورزش همگانی و فرهنگی وزارت ورزش درباره اظهارات رسول پناه، رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس و بیان برخی مسائل در ویدئوهای منتشر شده گفت: تذکرات لازم را به باشگاه دادیم و پیگیری لازم از طرف باشگاه انجام می‌شود.

وی درباره ثبت‌نام حیدر بهاروند در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال و اینکه گفته می‌شود وی بازنشسته است، عنوان کرد: اگر قانونی مصوب شود، موارد استثنا در آن مشخص می‌شود. قانون برای همه یکسان است و باید اجرا شود.

معاون وزیر ورزش درباره اینکه گفته می‌شود اعضای هیات رئیسه فدراسیون که امضایشان در قرارداد مارک ویلموتس وجود دارد، حق حضور در انتخابات را ندارند، گفت: اگر منع قانونی باشد، باید رعایت شود. به هر حال باید مرجع قضایی در این مورد نظر دهند.

احمدی درباره اینکه چرا در مراسم افتتاح اولین آکادمی تخصصی پاورلیفتینگ بانوان از لباس پاورلیفتینگ بانوان رونمایی نشد، گفت: در این مورد از رئیس فدراسیون بدنسازی سوال کنید.

انتهای پیام