• سه‌شنبه / ۳۰ دی ۱۳۹۹ / ۱۸:۴۵
  • دسته‌بندی: اصفهان
  • کد خبر: 99103022501
  • منبع : نمایندگی دانشگاه اصفهان

مربی تیم فوتسال گیتی‌پسند:

باید بدانیم اسامی بازی نمی‌کنند

باید بدانیم اسامی بازی نمی‌کنند

ایسنا/اصفهان مربی تیم فوتسال گیتی‌پسند گفت: برای تیم ما که از موقعیت‌ها استفاده نکرد، تنبیه سختی بود و دروازه بان مقاومت واقعا مقابل حملات ما خوب مقاومت کرد و موقعیت های زیادی از ما گرفت.

محمد هاشم‌زاده امروز (سه شنبه، ۳۰دی ماه) پس از باخت سنگین تیمش مقابل مقاومت البرز در هفته هفتم لیگ برتر فوتسال اظهارکرد: تیم مقاومت بازی خوبی به نمایش گذاشت و از موقعیت‌های خود به خوبی استفاده کرد و دروازه‌بان آنها واقعا مقابل حملات ما مقاومت کرد و موقعیت‌های زیادی از تیم ما گرفت.

وی افزود: تیم ما از موقعیت‌هایی که داشت استفاده نکرد و این تنبیه سختی برای ما بود. مقاومت تیم خوب و جنگنده ای است و امروز مزد تلاش خود را گرفت، بازی خوبی نبود و این شکست برای ما خیلی سخت است.

مربی تیم فوتسال گیتی پسند تصریح کرد: سعی می‌کنیم برای بازی‌های آینده نقاط ضعفی که داریم را برطرف کنیم، باید برای بازی بعدی بیشتر تلاش کنیم، باید در زمین جنگید و بدانیم اسامی بازی نمی‌کنند.

هاشم‌زاده گفت: برخی مواقع توپ‌ها گل نمی‌شود و تیمی که از موقعیت‌های خود به خوبی استفاده کند، برنده می‌شود، اگر موقعیت‌ها را گل نکنیم، بازنده می‌شویم.

مقابل بزرگان فوتسال در گیتی پسند نمایش خوبی داشتیم

سرمربی تیم مقاومت البرز گفت: تیم گیتی‌پسند نماد فوتسال کشور است، جوانان ما مقابل بهترین‌های ایران و آسیا قرار گرفتند و هم پایاپای مقابل گیتی‌پسند بازی کردند.

فرهاد کشاورزی افزود: فلسفه مقاومت پرورش بازیکن است. خیلی خوشحالم مقابل بزرگان فوتسال کشور که در گیتی پسند حضور دارند بازی خوبی به نمایش گذاشتیم.

وی تصریح کرد: برای رسیدن به هدف باید از اشتباهات تیم حریف استفاده کرد، برخی از زمانهای بازی توانستیم با بازی مالکانه فشار حریف کم کنیم.

کشاورزی خاطرنشان کرد: این بازی نوید پرورش یک نسل جوان در فوتسال کشور است، فکر و تمرکز ما روی تمرینات است و امیدوارم در هر بازی گامی رو به جلو داشته باشیم.

انتهای پیام