• چهارشنبه / ۱ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۰:۳۷
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 99110100208
  • خبرنگار : 30054

سنگ اندازی مجدد در راه فعالیت ماکسیم در شهر اصفهان

پاره کردن بنر تبلیغاتی 《ماکسیم》

 پاره کردن بنر تبلیغاتی 《ماکسیم》

حمله افرادی ناشناس در اصفهان برای پاره کردن بنر تبلیغاتی «ماکسیم» در تاریخ ۲۷ دی ماه ۱۳۹۹، باعث بروز خساراتی به ساختمانی شد که اقدام به نصب این بنر کرده بود.

به گزارش ایسنا،بنابراعلام روابط عمومی ماکسیم، با وجود تلاش‌های سامانه درخواست خودروی «ماکسیم» در ایجاد اشتغال‌زایی و خدمت‌رسانی، عده‌ای هنوز هم سنگ‌اندازی‌هایی را در این مسیر انجام می‌دهند تا مانع فعالیت‌های «ماکسیم» شوند.

پیرو همین موضوع، بامداد روز یکشنبه ۲۷ دی ماه در شهر اصفهان، افرادی ناشناس به کارگاه تعمیر خودرویی که اقدام به نصب قانونی بنر «ماکسیم» کرده بود، حمله کردند. در راستای این اقدام غیر قانونی، این افراد علاوه بر پاره کردن بنر به ساختمان مذکور صدماتی را وارد نمودند.

این اولین باری نیست که مخالفان کسب‌وکارهای نوین اقدام به کارشکنی‌هایی می‌کنند تا مسیر «ماکسیم» را برای فعالیت سد نمایند. پیش از این حادثه ما شاهد، اتفاق مشابه آن در شهر بوکان بوده‌ایم که عده‌ای اقدام به پاشیدن رنگ مشکی به تابلوی «ماکسیم» کرده بودند.

سامانه هوشمند «ماکسیم» با تکیه بر توانایی خود بر آن است تا فعالیت‌های خود را کمافی‌السابق ادامه دهد و با این مانع تراشی‌های مداوم، فعالیت خود را متوقف نخواهد کرد.

سامانه درخواست خودروی «ماکسیم» با بهره‌گیری از روش‌های نوین حمل‌ونقلی، خدمات خود را در شهرهای متعددی از ایران گسترش داده است تا همه شهروندان ایرانی بتوانند از خدماتی شایسته و متنوع بهره گیرند.

لذا «ماکسیم» با برنامه‌ریزی بلندمدت خود در نظر دارد تا فعالیت خود را گسترش داده تا همه شهروندان بتوانند از یک سامانه تخصصی در زمینه حمل‌ونقل استفاده کنند.

تاکسی اینترنتی «ماکسیم» در سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را در ایران آغاز کرد. «ماکسیم» یک سامانه هوشمند در زمینه درخواست خودرو برای سفرهای درون‌شهری و بین‌شهری است که مسافران می‌توانند با درخواست خودرو به هر نقطه از ایران سفر کنند.

با گذشت زمان خدمات «ماکسیم» و به جهت راحتی کاربران افزایش یافته تا افراد بتوانند تمامی درخواست‌های حمل‌ونقلی خود را از یک سامانه طلب کنند.

«ماکسیم» علاوه بر فعالیت در زمینه درخواست خودرو، درخواست‌ پیک تحویل بسته یا کالا (مانند خرید و تحویل کالا، دارو، مواد غذایی، جابه‌جایی اسناد بسته و کالا)، درخواست موتور برای جابه‌جایی مسافر و همچنین درخواست خودروهای باری جهت جابه‌جایی بار را در سامانه خود قرار داده است.

همچنین لازم به ذکر است که خدمات «ماکسیم» به دو صورت آنلاین و آفلاین به کاربران ارائه می‌شود. کابران می‌توانند از طریق اپلیکیشن یا سایت «ماکسیم» به صورت آنلاین درخواست خودرو ثبت نمایند یا با شماره گیری ۱۶۱۱ از سامانه درخواست خدمات داشته باشند.

انتهای رپرتاژ آگهی