• چهارشنبه / ۱ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۲:۴۶
  • دسته‌بندی: ایلام
  • کد خبر: 99110100433
  • منبع : نمایندگی ایلام

فرمانده انتظامی استان ایلام خبر داد:

انهدام ۲ باند سرقت در ایلام

انهدام ۲ باند سرقت در ایلام

ایسنا/ایلام فرمانده انتظامی استان ایلام با اشاره به اجرای طرح ذوالفقار از کشف ۱۷ دستگاه خودرو و موتورسیکلت سرقتی و دستگیری ۲۴ سارق حرفه‌ای در استان خبر داد.

سرهنگ "دلاور القاصی مهر"  اظهار کرد: در راستای مطالبات به حق مردمی و ادامه طرح های پاکسازی و ارتقاء امنیت اجتماعی، طرح عملیاتی و پاکسازی نقاط الوده و جرم خیز از حیث وجود اراذل و اوباش، سارقان و سایر مخلان نظم امنیت عمومی در طول یک ماه گذشته توسط پلیس آگاهی استان اجرا شد.

وی به دیگر نتایج اجرای طرح ذوالفقار در ایلام اشاره کرد و افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با بکارگیری تمام توان و امکانات خود و انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی توانستند ۲ باند سرقت را شناسایی و ۱۱ خودروی سواری،۵ دستگاه موتورسیکلت و مقادیر زیادی قطعات و وسایل سرقتی خودرو را کشف کنند.

فرمانده انتظامی استان ایلام با اشاره به دستگیری ۲۴ سارق حرفه‌ای در طول اجرای این طرح، ادامه داد: خادمان مردم در پلیس آگاهی استان با تلاش شبانه روزی و انجام اقدامات علمی موفق به افزایش ۳۸ درصدی کشفیات سرقت شدند.

وی با اشاره به دستگیری یک کلاهبردار و بدل انداز حرفه ای در ادامه اجرای این طرح تصریح کرد: تا کنون از این متهم سابقه دار ۱۰ فقره جعل و کلاهبرداری به ارزش بیش از ۵۰۰ میلیون ریال کشف شده است.

القاصی مهر با تاکید بر اینکه رعایت مسائل امنیتی، هشدارهای انتظامی و استفاده از تجهیزات ایمنی مناسب از مهمترین عوامل پیشگیری از سرقت به شمار می روند،از شهروندان خواست: درصورت مشاهده افراد مشکوکی که در محدوده زندگی آنان پرسه می زنند موضوع را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

انتهای پیام