• چهارشنبه / ۱ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۳:۲۷
  • دسته‌بندی: کرمان
  • کد خبر: 99110100507
  • خبرنگار : 50187

رییس شورای هماهنگی تبلیغات استان کرمان تاکید کرد

پرهیز از طرح مسائل سیاسی و جناحی در برنامه های دهه فجر

پرهیز از طرح مسائل سیاسی و جناحی در برنامه های دهه فجر

ایسنا/کرمان رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان گفت: تاکید بر تشویق و ترغیب مردم برای حضور در انتخابات و پرهیز از طرح مسائل سیاسی و جناحی در برنامه های هه فجر است.

"حسین انجم شعاع" ظهر امروز اول بهمن ماه در جلسه ستاد دهه فجر استان کرمان اظهار کرد: تاکید بر این است برنامه های گرامیداشت دهه فجر امیدبخش، امید آفرین و با رعایت شیوه نامه ها و دستورالعمل های بهداشتی برگزار شود.

وی افزود: هر ساله 10 شب برنامه جشن را در دهه فجر داشتیم که امسال قصد داریم در یکی از سالن های شهر کرمان با جمعیت محدود این جشن را با رعایت پروتکل های بهداشتی، برگزار کنیم تا فضای دهه فجر نیز تداعی شود.

انجم شعاع با تاکید بر تشویق و ترغیب مردم برای حضور در انتخابات و پرهیز از طرح مسائل سیاسی و جناحی در برنامه های دهه فجر، تصریح کرد: تجلیل از پیشکسوتان انقلابی یکی از برنامه های دهه فجر است.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با اشاره به برنامه های مردمی و اقدامات پیش بینی شده دستگاه های مختلف برای ایام الله دهه فجر بیان کرد: شعار محوری امسال "انقلاب اسلامی، بالنده و مقتدر چون کوه استوار" انتخاب شده و امیدواریم برنامه ها توسط دستگاه و نهادهای مختلف تاثیرگذار و جدی برگزار شود.

به گزارش ایسنا، "عباس تقی زاده" مدیرکل روابط عمومی استانداری کرمان نیز در این جلسه با اشاره به برنامه های کمیته اطلاع رسانی ستاد دهه فجر عنوان کرد: از مدیران خواسته ایم لیست پروژه های قابل افتتاح و برنامه ها را با برنامه زمان بندی ارائه بدهند.

وی با اشاره به اینکه اعلام شده مدیران دستگاه های اجرائی در ایام دهه فجر نشست خبری با رسانه ها برگزار کنند، افزود: با نظر مساعد استاندار از رسانه های برتر در پوشش برنامه های دهه فجر و خدمات دولت، بعد از این دهه تجلیل خواهد شد.

انتهای پیام