• چهارشنبه / ۱ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۴:۳۲
  • دسته‌بندی: یزد
  • کد خبر: 99110100612
  • خبرنگار : 50214

معاون وزیر ارتباطات در رویداد سکوی پرتاب یزد:

نگاه پیشرو مسئولان یزد برای توسعه اکوسیستم فناوری

نگاه پیشرو مسئولان یزد برای توسعه اکوسیستم فناوری

ایسنا/یزد معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران با اشاره به برگزاری رویداد استارت آپی «سکوی پرتاب یزد»، گفت: حضور صندوق‌های ریسک‌پذیر و شرکت‌های سرمایه‌گذاری در این رویداد حائز اهمیت است و دولت نیز حمایت می‌کند.

«امیر ناظمی» امروز در بازدید از رویداد سکوی پرتاب یزد در پارک علم و فناری این استان، بیان کرد: رویکرد دولت در سکوی پرتاب، هم سرمایه‌گذاری و هم اعطای وام‌ های ارزان قیمت به سرمایه‌گذاران بخش خصوصی است که قرار است این ایده‌های استارت آپی را انتخاب و روی آنها سرمایه‌گذاری کنند.

وی با بیان اینکه دولت هیچ انتخابی نخواهد داشت و صرفا  حمایت خواهد کرد، اظهار کرد: وجود نگاه پیشرو در بین مسئولان استان یزد، عامل موفقیت استان یزد در ایجاد و توسعه اکوسیستم فناوری است.

معاون وزیر ارتباطات، یزد را یکی از استان‌های برتر در حوزه زیر ساخت نوآوری دانست و گفت: نگاه پیشرو، زیرساخت قوی و حضور فعالان مختلف و با سابقه در حوزه فناوری استان یزد، پیشبرد سریعتر توسعه اکوسیستم فناوری را در این استان رقم خواهد زد.

وی عنوان کرد: رویدادهایی که توسط 100 استارت آپ برگزار می‌شود باید هماهنگ‌کننده تمام بازیگران این عرصه باشد.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی صندوق پژوهش و فناوری استان یزد، ناظمی با اشاره به این که شروع فعالیت های 100 استارت آپ همزمان با شیوع کرونا بود ولی تاکنون موفقیت و کارآمدی خوب این پلتفرم را شاهد بودیم، بیان کرد: 100 استارت باید در حوزه کارگاه های آموزشی هم توسعه یابد.

انتهای پیام