• پنجشنبه / ۲ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۵:۴۸
  • دسته‌بندی: رسانه
  • کد خبر: 99110201316
  • خبرنگار : 71442

پایان‌نامه ناتمام شیده لالمی درباره چه بود؟

پایان‌نامه ناتمام شیده لالمی درباره چه بود؟

رساله دکترای شیده لالمی بررسی «نحوه بازنمایی گروه‌های خاموش در رسانه های ایران» بود که با درگذشت ناگهانی او ناتمام ماند.

به گزارش ایسنا، افسانه مظفری _ مدیر گروه ارتباطات واحد علوم و تحقیقات _ در پیام تسلیت برای درگذشت این روزنامه‌نگار تاکید کرده است که موضوع پایان‌نامه دکترا نشاندهنده دغدغه‌های فکری شیده لالمی در حوزه‌ی روزنامه نگاری اجتماعی بوده است.

متن پیام تسلیت مدیر گروه ارتباطات واحد علوم و تحقیقات به شرح زیر است:

"بسمه تعالی

خبر درگذشت نابهنگام خانم سیده شیده لالمی از دانشجویان دکتری فعال و پرتلاش  واحد علوم و تحقیقات، باعث تاسف و تاثر شد.
سیده شیده لالمی علاوه بر تحصیل و انجام پژوهش‌های کاربردی در حوزه ارتباطات، روزنامه‌نگاری پرسابقه و خوشنام بود که مسائل اجتماعی را نه از پشت میز تحریریه، بلکه در میانه میدان پیگیری و منعکس می کرد.
رساله ناتمامش با عنوان “بررسی نحوه بازنمایی گروه های خاموش در رسانه های ایران” نشان دهنده دغدغه های فکری او در حوزه های روزنامه نگاری اجتماعی بود.
اینجانب از طرف خود و به نمایندگی از اعضای هیئت علمی گروه علوم ارتباطات واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی، این حادثه تلخ را به خانواده و دوستان آن زنده یاد و به همکاران ایشان در رسانه های کشور تسلیت می گویم و برای آن مرحومه غفران الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی از درگاه خداوند متعال مسالت دارم.»

شیده لالمی که از او با عنوان «روزنامه نگاری در میدان» یاد شده است، روز  شنبه، ۲۷ دی ماه دار فانی را وداع گفت.
انتهای پیام