• شنبه / ۴ بهمن ۱۳۹۹ / ۲۱:۴۲
  • دسته‌بندی: خراسان شمالی
  • کد خبر: 99110402645
  • خبرنگار : 50046

استاندار خبرداد:

برگزاری جشن سبز گازرسانی در دهه فجر امسال در خراسان شمالی

برگزاری جشن سبز گازرسانی در دهه فجر امسال در خراسان شمالی

ایسنا/خراسان شمالی استاندار خراسان شمالی از برگزاری جشن سبز گازرسانی به روستاهای بالای ۲۰ خانوار استان در دهه فجر امسال خبر داد.

محمدعلی شجاعی در جلسه بررسی و هماهنگی پروژه های قابل افتتاح دهه فجر در استان که در محل استانداری برگزار شد، افزود: مدیران تا فردا وقت دارند پروژه های قابل افتتاح را به تفکیک حوزه های اقتصادی و عمرانی و بر اساس فهرست پروژه ها، میزان اشتغال، میزان سرمایه گذاری و مکان محل اجرای طرح بروز رسانی کنند.

شجاعی تاکید کرد: پروژه ها باید بر اساس سرمایه گذاری دولتی و خصوصی و روستایی و شهری تفکیک شود.

وی گفت: لیست پروژه ها تا آخر وقت اداری فردا به هشت شهرستان ارسال شود و فرمانداران نیز باید بعد از بررسی یک روزه لیست پروژه ها را به معاونت های اقتصادی و عمرانی استانداری و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اعلام کنند.

شجاعی اشاره کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا شیوه برگزاری مراسم افتتاحیه پروژه ها بر اساس تصمیم ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و یا ستاد استانی این بیماری اعلام می شود.

نماینده عالی دولت در خراسان شمالی افزود: کمیسیون های مربوطه برای صدور مجوز تغییر کاربری پروژه ها تا سه روز آینده تشکیل شود و در بحث سایر پروژه ها اگر ادارات کل تردید برای تکمیل دارند با سازمان مدیریت و برنامه ریزی نشست داشته باشند تا اگر از نظر زمانی با تزریق اعتبارات کار به اتمام می رسد تزریق اعتبار داشته باشیم.

شجاعی افزود: پروژه های قابل افتتاح در سطح ملی برای پیگیری با وزیر مربوط جهت افتتاح به صورت ویدئو کنفرانس اعلام شود.

انتهای پیام