• یکشنبه / ۵ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۰:۰۷
  • دسته‌بندی: قزوین
  • کد خبر: 99110502844
  • خبرنگار : 50061

پیش‌بینی افزایش غلظت آلاینده‌ها در قزوین تا پایان هفته

پیش‌بینی افزایش غلظت آلاینده‌ها در قزوین تا پایان هفته

ایسنا/قزوین کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان قزوین با اعلام اینکه شب گذشتهبامداد ۵ بهمن شب سردی بود به طوری که آوج به ۱۲ درجه سلسیوس زیر صفر رسید، گفت: تا پنج‌شنبه ۹ بهمن وضعیت جوی پایدار است و با توجه به سکون جو و وارونگی دما در شهرهای صنعتی و پرتردد احتمال افزایش آلاینده‌های جوی وجود دارد.

مهدی آخوندی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: تا پنج‌شنبه ۹ بهمن وضعیت جوی پایدار است و آسمانی صاف و آفتابی پیش‌بینی می‌شود؛ با توجه به سکون جو و وارونگی دما در شهرهای صنعتی و پرتردد احتمال افزایش آلاینده‌های جوی وجود دارد.

وی ادامه داد: شب گذشته شب سردی بود به طوری که آوج به ۱۲ درجه سلسیوس زیر صفر رسید. حداکثر دما طی ۲۴ ساعت گذشته نیز با ۸ درجه سلسیوس در رازمیان به ثبت رسید. دمای شهر قزوین نیز بین منفی هفت درجه سلسیوس زیر صفر و چهار در نوسان بوده است که تا پایان هفته روند افزایش دما پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان قزوین در خصوص میزان بارش‌های چهارشنبه هفته گذشته یادآور شد: بیشترین میزان بارش برف با ۲۵ سانتی‌متر در معلم کلایه ثبت شد، سیردان ۱۰ سانتی‌متر، آوج و کوهین هفت سانتی‌متر و قزوین نیز یک سانتی‌متر بارش برف داشتند.

انتهای پیام