• یکشنبه / ۵ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۶:۳۸
  • دسته‌بندی: سایر ورزش‌ها
  • کد خبر: 99110503352
  • خبرنگار : 71552

حقوقم در سنگاپور ۷ هزار دلار بود

واکنش سرمربی تیم ملی‌ تفنگ‌ به حقوق ۲۰ میلیونی: افتخاری در خدمت تیم ملی‌ام

واکنش سرمربی تیم ملی‌ تفنگ‌ به حقوق ۲۰ میلیونی: افتخاری در خدمت تیم ملی‌ام

الهام هاشمی گفت: دریافت حقوق ۲۰ میلیونی را شدیدا تکذیب می‌کنم.

سرمربی تیم ملی تفنگ در گفت‌وگو با ایسنا، در واکنش به حقوق ۲۰ میلیونی از فدراسیون تیراندازی گفت: همانطور که قبلا هم اعلام کرده‌ام طبق پیش قراردادی که در کمیته ملی المپیک به امضا رسید، قرار بود حقوقم حدود ۵۰ درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته باشد. اما بعد زیر قراردادم نوشتم هیچ مبلغی از فدراسیون دریافت نخواهم کرد و تنها به منظور کمک به تیم ملی کشورم به صورت افتخاری در خدمت تیم خواهم بود.

الهام هاشمی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون تنها ۷ حقوق ۱۱ تومانی دریافت کرده‌ام اما اگر فدراسیون همچنان اصرار دارد اعلام کند حقوق من ۲۰ میلیون است، بهتر است آن را پرداخت نماید.

وی گفت من از حقوق سرمربی هیچ رشته دیگری اطلاع ندارم و هیچ فدراسیون و سازمانی حقوق افراد زیر مجموعه‌اش را فاش نمی‌کند اما جالب اینجاست که همیشه همه از حقوق من مطلع بوده‌اند!

هاشمی گفت: در این شرایط شاید بد نباشد به موضوع حقوقم در سنگاپور اشاره کنم. من به عنوان یکی از معدود افراد با مدرک مربیگری A جهانی در رشته تیراندازی حقوقم در سنگاپور حدود ۷۰۰۰ دلار بود که قرار بود درصورت ادامه همکاری با آن‌ها افزایش هم یابد اما من به ایران بازگشتم و حتی حاضر شدم افتخاری کار کنم اما ظاهرا تمایلی به پذیرش این امر وجود ندارد!

انتهای پیام