• یکشنبه / ۵ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۹:۴۶
  • دسته‌بندی: خراسان رضوی
  • کد خبر: 99110503445
  • خبرنگار : 50378

راه‌اندازی ۶۰ تور مجازی از جاذبه‌های میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع ‌دستی خراسان ‌رضوی

راه‌اندازی ۶۰ تور مجازی از جاذبه‌های میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع ‌دستی خراسان ‌رضوی

ایسنا/خراسان رضوی مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان ‌رضوی از راه‌اندازی ۶۰ تور مجازی ۳۶۰ درجه‌ای از جاذبه‌های گردشگری استان خبر داد.

ابوالفضل مکرمی‌فر با اعلام این خبر اظهار کرد: در راستای توسعه گردشگری مجازی و معرفی پتانسیل‌های میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان ‌رضوی ۶۰ تور مجازی از اماکن تاریخی، فرهنگی و طبیعی تولید شده است.

وی ادامه داد: این تولیدات در راستای معرفی خراسان‌ رضوی به گردشگران خارجی و با هدف معرفی موزه‌ها، روستاهای هدف گردشگری، خانه‌های تاریخی و جاذبه‌های گردشگری طبیعی به ‌صورت ۳۶۰ درجه‌ و با امکان پخش در تمام فرمت‌های نرم‌افزاری می‌پردازد.

بر اساس ‌گزارش روابط‌ عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان ‌رضوی، مکرمی‌فر بیان کرد: این پروژه براساس اعتبارات سفر ریاست جمهوری انجام شده و تا پایان بهمن ماه ۷۰ کلیپ تایم‌لپس یا گذر زمان نیز آماده بارگذاری خواهد شد.

وی افزود: این تولیدات همزمان با دهه مبارک فجر در سایت رسمی اداره‌کل استان بارگذاری خواهد شد تا علاقه‌مندان بتوانند برای مشاهده و دریافت ویدئوهای مذکور به آدرس www.razavichto.ir  مراجعه کنند.

انتهای پیام