• یکشنبه / ۵ بهمن ۱۳۹۹ / ۲۳:۰۳
  • دسته‌بندی: کهگیلویه و بویراحمد
  • کد خبر: 99110503498
  • خبرنگار : 30450

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان:

برخورد با متتخلفان فروش حواله تراکتور و ماشین آلات کشاوزی در کهگیلویه و بویراحمد

برخورد با متتخلفان فروش حواله تراکتور و ماشین آلات کشاوزی در کهگیلویه و بویراحمد

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به دریافت برخی گزارشات از تخلف در فروش حواله‌های صفر این سازمان گفت: مدیران مربوطه به محض مشاهده فروش حواله‌هایی چون تراکتور، بدون اغماض نسبت به برخورد با فرد خاطی و حذف آن از لیست دریافت تسهیلات اقدام کند.

"الیاس تاج‌الدینی" در شورای معاونین این سازمان افزود: هر کس تراکتور یا دیگر مکانیزاسیون و ماشین‌آلات کشاورزی را لازم ندارد، نگیرد چرا که اجازه فروش آن را ندارند و از مدیران خودم و نهادهای نظارتی می‌خواهم که اجازه این تخلف را به افراد ندهند.
وی تصریح کرد: کار مدیران ستادی نظارت، برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری است و باید مقوله نظارت را تقویت کنیم تا تسهیلات مکانیزاسیون انحرافی نداشته باشند و دقیقا به کشاورزی داده شود که به آن نیاز دارند.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: مدیران ستادی، وقت بگذارند و از مدیران و کارشناسان زیردست خود کار بخواهند و با حضورمیدانی در کنار بخش اجرا، به کارآمدی بیشتر جهاد کشاورزی کمک کنند.
تاج الدینی انتظار اصلی خود از مدیران و معاونینش را نظارت موثری دانست که موجب می‌شود تا خدمات واقعی به مزرعه و کشاورز برسد.
وی مدیران شهرستانی را خط مقدم خدمت در بخش کشاورزی خواند و تاکید کرد: وقتی در ستاد سازمان شاهد مراجعه متعدد ارباب رجوع هستیم به این معنی است که خدمت در مبدا به کشاورز نرسیده و آن ها به استان مراجعه می‌کنند.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد از مدیران شهرستانی خود خواست تا فقط رئیس سازمان را نبینند و با ارتباط و هماهنگی مؤثر با معاونین و مدیران ستادی پاسخگوی آنان باشند.
تاج الدینی همچنین در بخش دیگری از صحبت‌هایش به موضوع واگذاری تصدی‌گری و خدمات قابل واگذاری به بخش خصوصی اشاره و بیان کرد: هیچ قصوری را برای عدم واگذاری تصدی‌گری‌ها نمی‌پذیرم.
وی ادامه داد: به پایان سال نزدیک شدیم و مدیران باید نسبت به جذب اعتبارات و اسناد خزانه اهتمام لازم را داشته باشند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: مدیران جهاد کشاورزی و معاونین از اکنون تدابیر لازم را داشته باشند که در کود و نهال و نهادهای کشاورزی کمبودی نباشد.
به گزارش ایسنا، تاج الدینی با اشاره به کارهای زیادی که در بخش کشاورزی انجام شده است، خاطرنشان کرد: حقیقتا در این زمینه مظلوم هستیم و لازم است مدیران این بخش انعکاس اقدامات و خدمات انجام شده به مردم و رسانه‌ها را در اولویت کارهای خود قرار دهند.
انتهای پیام