• دوشنبه / ۶ بهمن ۱۳۹۹ / ۰۹:۳۰
  • دسته‌بندی: زنجان
  • کد خبر: 99110603622
  • خبرنگار : 50163

کدام طرح‌ها در مجلس رای بالایی می‌آورد؟

کدام طرح‌ها در مجلس رای بالایی می‌آورد؟

ایسنا/زنجان نماینده مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی گفت: هر طرحی که تاکنون در مجلس مطرح شده و نفع آن به عموم مردم می‌رسد، با رای بسیار بالا در مجلس تصویب شده است.

حجت‌الاسلام حسن شجاعی شامگاه دیروز (۵ بهمن‌ماه) در جمع فعالان سیاسی و معتمدان ابهر با بیان اینکه بعد از انقلابی شدن فضای قوه‌ قضاییه که سبب وزیده شدن نسیم امید در جامعه شد، یک مجلس انقلابی نیز شکل گرفت، اظهار کرد: این مجلس در مدار انقلاب و مردم در حال حرکت است.

وی با بیان اینکه طرح‌ها و لوایحی که در مجلس مطرح می‌شود، جزو مصلحت انقلاب و مردم به فکر چیز دیگری نیست، اضافه کرد: هر طرحی که تاکنون در مجلس مطرح شده و نفع آن به عموم مردم می‌رسد با رای بسیار بالا در مجلس تصویب شده است.

نماینده مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در خانه ملت با بیان اینکه یکی از طرح‌هایی که به نفع مردم در مجلس مورد تصویب نمایندگان قرار گرفت، طرح معیشتی است، اظهار کرد: این موضوع پس از طرح در مجلس با بالای ۲۰۰ رای به تصویب رسید، زیرا مبلغی را به ‌صورت ماهیانه به بخش قابل توجهی از مردم که دچار مشکلات سخت و سنگین معیشتی و اقتصادی هستند، قرار بود پرداخت کند.

حجت‌الاسلام شجاعی با بیان اینکه مبلغی که در این طرح پرداخت می‌شود، در این شرایط سخت می‌تواند به مردم کمک کند، تصریح کرد: ما شرمنده مردم هستیم، زیرا استحقاق مردم ایران خیلی بالاتر است.

نماینده مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از اقدامات دیگر که به نفع مردم است در ساحت سیاست خارجی در مجلس انجام شد، افزود: این طرح، طرح اقدام راهبردی لغو تحریم‌ها است که با رای بالایی در مجلس تصویب شد.

این مسئول با تاکید بر اینکه دشمن اگر سیلی بزند باید پاسخش را محکم‌تر بگیرد، یادآور شد: ترور سردار سلیمانی و شهید فخری‌زاده نتیجه پاسخ ندادن به دشمنان است. خون سردار سلیمانی پایه‌های کاخ آمریکا را متزلزل و ویران خواهد کرد و قطعاً دشمن از این اقدام خود پشیمان خواهد شد.

وی با تاکید مجدد بر این مطلب که اگر می‌خواهیم اقتصاد و معیشت آباد شود باید در مقابل دشمن بایستیم، خاطرنشان کرد: افزایش قیمت دلار و گرانی نتیجه تفکری است که بر این باور بوده که تسلیم در برابر دشمن باعث بهبود وضعیت معیشتی و اقتصادی می‌شود، تفکری بود که امتحان خود را پس داد.

انتهای پیام